Zamknij
REKLAMA

Tak wygląda radość: Dzień Dziecka w Gostyninie

14:36, 03.06.2019 | J.C
REKLAMA
Skomentuj

Dzień Dziecka, to wyjątkowe święto naszych pociech. Z tego powodu, jak co roku przygotowany został przez Miejskie Centrum Kultury i Urząd Miasta Gostynina – Wydział Promocji Miasta i Ochrony Zdrowia w dniu 1 czerwca dzień pełen atrakcji.

Partnerami imprezy byli: Katolickie Radio Płock, K.O. Flight Team Gostynin, Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie, Akademia Przedszkolaka i Automobile torino.

Wkład w słodki poczęstunek – lody dla dzieci, miały radne Rady Miejskiej w Gostyninie pani Anna Florczak i Anna Wysokińska.

Dzień Dziecka rozpoczął się występem rodziców, których dzieci uczęszczają do gostynińskiej Akademii Przedszkolaka. W bardzo zabawny sposób pokazane zostały zajęcia, zabawy przedszkolaków oraz ich zachowania. Dzieci oglądając swoich rodziców na scenie doskonale się bawiły.

Następnie zabawa przeniosła się na na teren zielony przed MCK. Dla najmłodszych mieszkańców przygotowane były niepowtarzalne EKO warsztaty i atrakcje. Była możliwość uczestniczenia w licznych animacjach i kreatywnych warsztatach plastycznych oraz edukacyjnych, bez zbędnego wykorzystywania prądu.

Dzieci własnoręcznie ozdabiały torby na zakupy oraz upiększały prawdziwy samochód – fiat 500. Oprócz tego uruchomiony został recyklingowy kącik plastyczny, zainteresowaniem cieszył się bezpieczny konkurs rowerowy czy segregator przeszkód.

Ogłoszone zostały także wyniki konkursu plastyczno-technicznego „Recy Twory”, który polegał na stworzeniu zabawek z odpadów.

Poza tym w namiocie Urzędu Miasta przygotowane były słodycze, lody oraz bułki i kiełbaski które można było upiec przy ognisku.

Atrakcją był także wóz strażacki Ochotniczej Straży Pożarnej, który można było obejrzeć i zadać pytania strażakom.

Wszystkie zabawy i konkursy miały na celu przekazanie informacji o tym jak zadbać o środowisko naturalne, co doskonale się udało.

(J.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

mój knotmój knot

3 3

Ale,tvn się to bardzo nie podoba.Nerwowe się zrobiły,jak mój sąsiad powiada,że dziada sobie biją i tym się cieszą. 19:23, 03.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SkuchaSkucha

4 2

Piękna impreza dla dzieci odbyła się nad zalewem,szkoda, że obrażone miastowe radne nie przyszły. 12:08, 05.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do Skuchado Skucha

1 1

Jest taka zapinka,w naszym obyczaju,że rude to jest wredne jest.Nie jaki donalt tuskiem zwany jest rudy i naszą Polskę we d.pie ma. 20:53, 06.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AldonaAldona

2 0

Nie jaki Jacek Liżniewicz ,na portalach się objawia.Ale to tylko zapinka.Tata siedzieć,nie będzie.Ale syn,ma prze zmiłuj się matko bosko. 22:29, 08.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

U3W obecnyU3W obecny

0 0

Nic ciekawego, reklama przerosła rzeczywistość. Więcej szkoda słów. 22:35, 13.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone