Zamknij
REKLAMA

Przekroczył prędkość, był poszukiwany - trafił do więzienia

14:16, 02.07.2019 | J.C
Skomentuj
REKLAMA

Gostynińscy policjanci zatrzymali do kontroli mieszkańca Łodzi. Mężczyzna przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 18 km/h. Jak się okazało był poszukiwany. Został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 miesięcy.

W sobotni wieczór (29.06.) policjanci ruchu drogowego z gostynińskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej osobową mazdę. Przyczyną kontroli była prędkość kierującego, który w terenie zabudowanym w Sierakowie jechał o 18 km/h za szybko. Piratem drogowym okazał się 44-letni mieszkaniec Łodzi.

W trakcie interwencji policjanci sprawdzili mężczyznę w policyjnej bazie. Szybko okazało się, że 44-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy Łódź Śródmieście. Jego decyzją powinien stawić się w zakładzie karnym, celem odbycia 5 miesięcy kary pozbawienia wolności. Mundurowi zatrzymali mężczyznę, który trafił do więzienia.

(J.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

kierowcakierowca

2 0

Szanowny Panie redaktorze! Przekroczenie prędkości o 18 km to już "pirat drogowy"? Proszę się zastanowić co Pan pisze i czy nie zdażyło się Panu być "piratem"!? Jestem przekonany, że tak! 15:27, 03.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA