Zamknij
REKLAMA

Spotkania z harcerzami o bezpieczeństwie

15:53, 16.07.2019 | J.C
REKLAMA
Skomentuj

Sezon wakacyjny w pełni, a wraz z nim sezon na obozy harcerskie. Każde miejsce mundurowi odwiedzają dwukrotnie – za pierwszym razem wraz ze strażakami sprawdzają warunki pobytu pod względem zabezpieczenia w sprzęt przeciwpożarowy oraz prawidłowości wytyczenia i oznakowania dróg ewakuacyjnych. Natomiast przy drugiej wizycie funkcjonariusze rozmawiają z druhami i zuchami o bezpieczeństwie podczas wakacji.

Podczas wczorajszej wizyty na obozie w Budach Lucieńskich przewodnim tematem omówionym przez dzielnicowego były zasady bezpieczeństwa podczas spędzania czasu wolnego, korzystania z kąpieli w zbiornikach wodnych i zabaw w jego pobliżu. Przypomniano zuchom i druhom zasady jak poruszać się po lesie, aby nie stwarzać zagrożenia dla siebie i przyrody. Spotkanie odbyło się w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Mamy nadzieję, że wizyta w obozie harcerskim bezpośrednio przełoży się na poprawę świadomości w zakresie bezpieczeństwa i pozwoli spędzić niezapomniane wakacje, pełne samych pozytywnych wspomnień, a przekazana wiedza pomoże młodym harcerzom właściwie rozpoznać ewentualne zagrożenie, uniknąć sytuacji niebezpiecznych, a w razie ich wystąpienia, odpowiednio i szybko zareagować.

REKLAMA
(J.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

WyborcaWyborca

4 3

Wybory, wybory, a po wyborach… nam biednym zewsząd nędza! Rada Miasta Gostynina, z ogromną większością radnych z Prawa i Sprawiedliwości, co mnie zasmuca, nie podjęła uchwały o bonifikacie dla opłaty jednorazowej z tytułu przekształcenia użytkowania wieczystego w prawo własności. Larum podniesiono, gdy Rada Warszawy uchwaliła bonifikatę niższą niż 98% i to właśnie radni PIS, a w Gostyninie bonifikata nie istnieje. Inne miasta mają bonifikaty 50%, 60%, Płock 95%, Warszawa 98%, nawet małe gminy, a Państwo radni gostynińscy z Prawa i Sprawiedliwości nie chcą uchwalić bonifikaty. Kuriozum, biednym ludziom nie chcą pomóc. Sprawa wymaga interwencji mediów oraz u władz okręgu i najwyższych władz Prawa i Sprawiedliwości. Wybory wkrótce!!! 14:13, 18.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do wyborcado wyborca

2 4

Za PRL,to byłeś bogol,działkę budowlaną dostałeś,bo właściwą obywatelską postawę w stanie wojennym miałeś.Na odpowiedż,nie czekam,ponieważ ją znam.A kysz sabaka. 21:17, 18.07.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Do wyborcaDo wyborca

2 2

Do budy psie bo na łańcuch wezmę. 10:58, 23.07.2019


do wyborcado wyborca

2 3

Na portal gostynin24 poszla,tam miejsce dla takich jak ty i tobie podobnych. 11:00, 23.07.2019


REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone