Zamknij
REKLAMA

Z dożywotnim zakazem, na podwójnym gazie uciekał przed policjantami

14:35, 22.07.2019 | J.C
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci po pościgu, zatrzymali 42-latka, który kierując motorowerem nie zatrzymał się do kontroli. Okazało się, że był pijany i posiadał dożywotni sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

W minioną środę w Suserzu (gm. Szczawin Kościelny) pacyńscy policjanci zauważyli kierującego motorowerem, którego tor jazdy wskazywał, że może być pod działaniem alkoholu. Mundurowi dali kierowcy sygnał do zatrzymania. Mężczyzna zignorował to polecenie, gwałtownie przyśpieszył i zaczął uciekać leśnymi drogami. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Został zatrzymany po kilkunastu minutach. Jak się okazało 42-letni mieszkaniec gm. Oporów uciekał przed kontrolą ponieważ posiadał dożywotni sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Do tego kierował motorowerem mając blisko pół promila alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzna ponownie będzie odpowiadał przed sądem za przestępstwa, których się wczoraj dopuścił.  

- Przypominamy, że nie stosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdu podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat - mówią policjanci. - Niezatrzymanie się do kontroli drogowej na żądanie policji - kto nie zatrzymuje niezwłocznie pojazdu i kontynuuje jazdę, pomimo wydania przez policję polecenia, przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych, zatrzymania pojazdu mechanicznego, podlega karze pobawienia wolności do 5 lat.

(J.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

XyzXyz

3 2

I tak trzymać i eliminować patologię,potencjalnych morderców z dróg. 11:52, 24.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OlekOlek

2 4

Chłopina,była z gminy Oporów,to nie nasza parafia,niech tam kutnowianie decydują co zrobić.A ty xyz,to się idż ode szczać i głupot nie wypisuj. 20:46, 24.07.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

XyzXyz

2 4

Napewno jesteś taki sam burak jak ten pijaczyna,gnojku. 10:10, 25.07.2019


XyzXyz

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone