Zamknij
REKLAMA

Wybory 2019: Oto wszyscy kandydaci do Sejmu i Senatu

15:18, 11.10.2019 | J.C
REKLAMA
Skomentuj

Nie wiesz na kogo zagłosować w niedzielnych wyborach? Oto pełna lista kandydatów z naszego okręgu - taką dostaniesz w lokalu wyborczym. Zastanów się już dziś, zanim oddasz swój głos.

Kandydaci do Senatu w okręgu nr 38
Zasięg:
obszary powiatów: gostyniński, płocki, sierpecki, sochaczewski, żyrardowski oraz miasta na prawach powiatu: Płock

1. MARTYNOWSKI Marek Eryk - parlamentarzysta - Płock - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2. PAWLAK Waldemar - rolnik - Kamionka - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 16
Zasięg:
część województwa mazowieckiego obejmująca obszary powiatów: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski oraz miasta na prawach powiatu: Płock

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. ZGORZELSKI Piotr - parlamentarzysta - Zągoty - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
2. ORLIŃSKI Mirosław Adam - prawnik - Sochaczew - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
3. WOJNAROWSKI Konrad - prawnik - Nosarzewo Borowe - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
4. SZCZEPANKOWSKI Zenon - nauczyciel fizyki i astronomii - Chorzele - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
5. WRÓBLEWSKA Maria Bożena - nauczyciel przedszkola - Sanniki - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
6. RZYMOWSKI Jerzy - przedstawiciel władzy samorządowej - Kuczbork Wieś - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
7. SIEROCKA Iwona - przedstawiciel władzy samorządowej - Płock - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
8. LEWANDOWSKI Łukasz - Prezes - Ciechanów - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
9. RYZIŃSKI Jacek - urzędnik samorządowy - Sochocin - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
10. SOSNOWSKI Michał - prezes - Płock - nie należy do partii politycznej
11. SZUSTAKIEWICZ Wojciech - inżynier rolnictwa - Mszczonów - nie należy do partii politycznej
12. DURCZAK KUŹMIŃSKA Katarzyna - nauczyciel - Granice - nie należy do partii politycznej
13. DERLUKIEWICZ Anna - dyrektor do spraw administracyjnych - Płock - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
14. KOPER Karolina Agnieszka - pracownik samorządowy - Nowe Święcice - nie należy do partii politycznej
15. RZESZOTARSKI Piotr Łukasz - kierownik muzeum - Sierpc - nie należy do partii politycznej
16. MIRGOS-KILANOWSKA Nina - przedstawiciel władz publicznych - Franciszków - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
17. SOSIŃSKA-OSIECKA Agata Ewa - prezes - Płońsk - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
18. APTEWICZ Elżbieta Urszula - specjalista bankowości - Mława - nie należy do partii politycznej
19. SMOLIŃSKA Anna - politolog - Ciechanów - nie należy do partii politycznej
20. KOMINEK Tomasz - dyrektor departamentu - Płock - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. SZUMOWSKI Łukasz Jan - lekarz - specjalista kardiolog - Warszawa - nie należy do partii politycznej
2. MAŁECKI Maciej - historyk - Sochaczew - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3. WĄSIK Maciej Roman - archeolog - Warszawa - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4. OPIOŁA Marek - politolog - Warszawa - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5. CICHOLSKA Anna Ewa - parlamentarzysta - Regimin - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6. OLEJNICZAK Waldemar Ryszard - parlamentarzysta - Sierpc - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7. KOŁAKOWSKI Robert Jerzy - parlamentarzysta - Ciechanów - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8. ROMANOWSKI Rafał - polityk - Maków Mazowiecki - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9. OZDOBA Jacek Dawid - przedstawiciel władzy samorządowej - Warszawa - nie należy do partii politycznej
10. BIEŃKOWSKI Krzysztof - ekonomista - Przasnysz - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11. GAJEWSKA Maria Bożena - technik ogrodnik - Sieraków - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12. MAZURSKA Marlena - specjalista bankowości - Gąbin - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13. KIEŁBIŃSKI Marek - nauczyciel historii - Mława - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14. KULPA Wioletta Maria - kierownik marketingu - Płock - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15. LEŚNIEWSKA Ewa Anna - nauczyciel nauczania początkowego - Żuromin - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16. CHOIŃSKI Łukasz - wyższy urzędnik samorządowy - Żyrardów - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17. MARZĘDA-PRZYBYSZ Beata Katarzyna - nauczyciel nauczania początkowego - Żyrardów - nie należy do partii politycznej
18. KUŹNIEWSKA Elżbieta - nauczyciel matematyki - Koziebrody - nie należy do partii politycznej
19. KARPIŃSKA Jolanta - specjalista bankowości - Nowa Sławogóra - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20. HUMIĘCKI Waldemar Paweł - prezes - Warszawa - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1. IWANIAK Arkadiusz - ekonomista - Płock - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
2. BRUDNICKI Adrian - inżynier budownictwa - Płock - nie należy do partii politycznej
3. AUGUSTYŃSKI Zbigniew - nauczyciel akademicki - Płock - członek partii politycznej: Lewica Razem
4. LINOWSKA Małgorzata - nauczyciel chemii - Żyrardów - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
5. KWASIBORSKI Krzysztof - specjalista administracji publicznej - Bielsk - nie należy do partii politycznej
6. ANTOSZKIEWICZ Janina Franciszka - księgowa - Ogorzelice - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
7. KANIEWSKI Piotr Julian - dziennikarz - Płońsk - nie należy do partii politycznej
8. ŁUCZAK Dariusz - kierowca samochodu ciężarowego - Żyrardów - członek partii politycznej: Lewica Razem
9. JASIŃSKA Renata - ekonomista - Bronowo-Zalesie - członek partii politycznej: Lewica Razem
10. NOWAK Eugeniusz Jan - pedagog - Ciechanów - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
11. GŁUSKOWSKA Renata Małgorzata - pielęgniarka - Łukomie - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
12. WELENC Anna - pedagog - Płock - nie należy do partii politycznej
13. GÓRECKA Olga - fizjoterapeuta - Władysławów - nie należy do partii politycznej
14. ANDRZEJCZAK Sebastian - specjalista administracji publicznej - Szulmierz - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
15. DOBROWOLSKI Mateusz - dziennikarz - Warszawa - członek partii politycznej: Lewica Razem
16. KUJAWA Wioletta - księgowa - Szydłowo - nie należy do partii politycznej
17. KRÓLIKOWSKI Zbigniew - politolog - Gostynin - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
18. PIÓROWICZ Jerzy Wojciech - specjalista administracji publicznej - Białkowo - członek partii politycznej: Lewica Razem
19. STANISZEWSKI Jan - specjalista administracji publicznej - Bulkowo-Kolonia - nie należy do partii politycznej
20. KIWIT Marek - inżynier rolnictwa - Ciechanów - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1. USIĄDEK Paweł - analityk finansowy - Warszawa - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
2. SMOSARSKA Dorota - nauczyciel - Pruszków - nie należy do partii politycznej
3. CIECHANOWSKI Grzegorz - kierowca - Bydgoszcz - członek partii politycznej: Korwin
4. STELMACH Tomasz Józef - elektronik - Płock - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
5. SĘKOWSKI Krzysztof - sanitariusz - Ciechanów - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
6. RZECZKOWSKI Paweł Janusz - rolnik - Mieszki-Bardony - nie należy do partii politycznej
7. SZADKOWSKA Katarzyna - księgowa - Faustynowo - nie należy do partii politycznej
8. FLORYSIAK Mirosława - grafik - Warszawa - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
9. SZYDŁOWSKA Beata Irena - kasjer-sprzedawca - Warszawa - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
10. ZADROŻNY Bartosz - politolog - Płońsk - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
11. DŁUTOWSKA Agnieszka - analityk finansowy - Warszawa - nie należy do partii politycznej
12. ZAGÓRSKI Adrian Paweł - pracownik administracyjny - Warszawa - nie należy do partii politycznej
13. MAKARA Marek Janusz - dziennikarz - Prażmów - nie należy do partii politycznej
14. BARTOSEWICZ Monika Danuta - analityk finansowy - Legionowo - nie należy do partii politycznej
15. GROTKOWSKA-PUŚCIKOWSKA Joanna Ewa - inżynier inżynierii środowiska - Warszawa - nie należy do partii politycznej
16. SPALIŃSKI Krzysztof Kazimierz - inżynier mechanik - Warszawa - nie należy do partii politycznej
17. DŁUTOWSKA Anna - nauczyciel - Działdowo - nie należy do partii politycznej
18. ADAMSKA Anna Ewa - technik ekonomista - Bydgoszcz - nie należy do partii politycznej
19. KOWALSKI Krzysztof Franciszek - technik technologii chemicznej - Płock - nie należy do partii politycznej
20. WAŁKUSKI Jerzy - lekarz weterynarii - Lipowiec Kościelny - członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1. KIERWIŃSKI Marcin Piotr - inżynier elektronik - Warszawa - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2. GAPIŃSKA Elżbieta Teresa - pedagog - Płock - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
3. RUSINOWSKA Beata Małgorzata - pedagog - Żyrardów - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4. KRZEMIŃSKI Adam - nauczyciel matematyki - Ciechanów - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5. KORAJCZYK-SZYPERSKA Agnieszka - kierownik ds. rozwoju - Gostynin - nie należy do partii politycznej
6. ZIELSKI Dariusz - specjalista ds. logistyki - Sochaczew - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
7. BACZEWSKI Marcin - ekonomista - Sierpc - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
8. GMURCZYK Arkadiusz - artysta fotografik - Płock - członek partii politycznej: Zieloni
9. RZEPLIŃSKA Małgorzata Zofia - rolnik - Przążewo - nie należy do partii politycznej
10. CIESIELSKI Rafał - prawnik - Mława - nie należy do partii politycznej
11. LEGIĘĆ-DOROBA Kinga - agent nieruchomości - Mszczonów - nie należy do partii politycznej
12. WOŹNOWSKI Rafał Mariusz - filozof - Lubowidz - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
13. KWARCIŃSKA-KULIS Katarzyna Joanna - fizyk - Płock - członek partii politycznej: Nowoczesna
14. PAWLAK Urszula Henryka - ekonomista - Olszowiec - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
15. ONISZK Wiktor - student - Płock - nie należy do partii politycznej
16. ADAMIAK Paulina Ada - prawnik - Raciąż - nie należy do partii politycznej
17. PIOTROWSKI Marcin Hubert - historyk - Brudzeń Duży - nie należy do partii politycznej
18. POGONOWSKI Mariusz - aktor - Płock - nie należy do partii politycznej
19. PIETRASZEK Stanisław Władysław - chemik - Żuromin - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
20. RABOSZUK Wiesław Mariusz - inżynier rolnictwa - Warszawa - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Lista numer 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
1. KŁOBUKOWSKI Paweł - inżynier mechanik - Wyszogród - nie należy do partii politycznej
2. GĄSIOROWSKI Marek - nauczyciel - Sierpc - nie należy do partii politycznej
3. JAKUBOWSKA Izabela - historyk - Ciechanów - nie należy do partii politycznej
4. KUŚMIREK Andrzej Mikołaj - przedstawiciel handlowy - Sochaczew - nie należy do partii politycznej
5. DŁUGOŁĘCKI Mariusz - prawnik - Warszawa - nie należy do partii politycznej
6. KOSSECKI Paweł Antoni - nauczyciel akademicki - Warszawa - nie należy do partii politycznej
7. DĄBROWSKA Żaneta - specjalista do spraw sprzedaży - Dobrosielice I - nie należy do partii politycznej
8. PIETRUS Artur - specjalista BHP - Żyrardów - nie należy do partii politycznej
9. KUBIAK Monika - specjalista resocjalizacji - Iłża - nie należy do partii politycznej
10. LUBOWIEDZKI Daniel - technik budowlany - Dzierzgowo - nie należy do partii politycznej
11. KOZIŃSKI Przemysław Piotr - prawnik - Płock - nie należy do partii politycznej
12. LEŃSKA Elżbieta - opiekun osoby starszej - Płock - nie należy do partii politycznej
13. WIŚNIEWSKI Mateusz - mechanik - Mszczonów - nie należy do partii politycznej
14. BILIŃSKA Arleta Agnieszka - handlowiec - Płońsk - nie należy do partii politycznej
15. KACPERCZYK Krystyna Barbara - sportowiec - Warszawa - nie należy do partii politycznej
16. NASIEROWSKA Dorota - animator - Koźniewo-Łysaki - nie należy do partii politycznej
17. ZALIKHOV Robert - student - Warszawa - nie należy do partii politycznej
18. PAPIEROWSKA Kinga - student - Iłów - nie należy do partii politycznej
19. LATARSKI Tomasz - elektromechanik - Kłaczkowo - nie należy do partii politycznej
20. JANKOWSKI Artur - technik mechanik - Płońsk - nie należy do partii politycznej

(J.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (9)

marekmarek

0 2

Jak mozna glosowac - jeden chemik drugi historyk itd sami *%#)!& nie glosuje 07:27, 12.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MamosMamos

2 0

Pisania nie będzie,bo cisza wyborcza trwa.Ale w poniedziałek,to takiego jednego za ucho wytargam,jak nie wiem co. 21:04, 12.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZofiaZofia

3 3

Powinna kandydować Pani Wiesia na posła 23:15, 12.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZZ

4 2

Ha,ha,ha,ha,ha,ha,haaaaaaaaaa 08:49, 13.10.2019


Złośliwa ZofiaZłośliwa Zofia

3 0

Czemu,Ha ha ha ha,krzywe nogi ma i na posła PO,jak w sam raz. 20:10, 17.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

RR

2 0

Jak w sam raz!!! 01:21, 22.10.2019


WawrzonowaWawrzonowa

1 0

Też,powiadają,te co lepiej widzą,że po koszarach,LWP,we Połocku to uczliszcze powstało.Dyplomy mgr.,na lewo i szczało. 20:41, 18.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ReganRegan

1 1

Najlepsza posłanka p. Wiesia!!!!- 00:28, 28.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AlinaAlina

1 0

Wedle mnie to na posła,nadawa się najbardziej stary Koszykowski. 18:37, 28.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone