Zamknij
REKLAMA

Policjanci ostrzegają seniorów podczas Dnia Babci i Dziadka

14:16, 22.01.2020 | J.C
REKLAMA
Skomentuj

Obchodzone właśnie święto, Dzień Babci i Dzień Dziadka to nie tylko okazja do złożenia życzeń i wręczenia upominków. Gostynińscy dzielnicowi w te i kolejne dni będą spotykać się z seniorami by przypomnieć o zagrożeniach, z jakimi mogą się zetknąć i jak się przed nimi ustrzec.

Dzisiaj w Przedszkolu nr 2  w Gostyninie, jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnych uroczystości związanych z Dniem Babci i Dziadka, dzielnicowy wygłosił prelekcje, podczas której seniorzy dowiedzieli się jak się chronić przed oszustami i złodziejami, przede wszystkim oszustwami „na wnuczka” i „na policjanta”. Na zakończenie spotkania mundurowy przekazał ulotki dla seniorów przypominające o obowiązku noszenia elementów odblaskowych i przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego.

Dzisiejsze spotkanie to tylko niektóre z wielu działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa osób starszych w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

Przy okazji obchodzonego Dnia Babci i Dziadka gostynińscy policjanci zwracają się do prawdziwych wnuczek i wnuczków z apelem – składając życzenia porozmawiajmy. Uczulmy naszych najbliższych na to co może im grozić. Nie ma lepszej profilaktyki, niż rozmowa z osobami najbliższymi i ich zainteresowanie. Nie zostawiajmy babci i dziadka samych w obliczu zagrożeń.

(J.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone