Zamknij
REKLAMA

O bezpieczeństwie w czasie ferii

13:20, 18.02.2020 | J.C
REKLAMA
Skomentuj

W miniony piątek w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie dzielnicowy spotkał się z dziećmi, aby porozmawiać o bezpieczeństwie. Pogadanki przeprowadził w dwóch grupach.

Ferie zimowe to czas wolny od nauki. Większość dzieci spędza je w domu z rodzicami lub opiekunami. Niektóre dzieci korzystają z oferty Miejskiego Centrum Kultury i tam spędzają aktywnie czas wolny. Właśnie z tymi dziećmi dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie spotkał się, aby porozmawiać o bezpiecznym wypoczynku. Przypomniał o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas gier i zabaw. Mówił też o właściwym zachowaniu wobec obcych, o nie otwieraniu drzwi i nie zawieraniu znajomości z nieznajomymi. Podczas spotkań opowiadał także o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z internetu. Omówił z jakimi zagrożeniami mogą się spotkać w sieci.

(J.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

OnoOno

2 1

Nasze,miejscowe sierakówkowe jajcowniki ,się bardzo cieszą-że niaki Kidawa wraz z pierwszą damą ich miasto nawiedzą,oczywiście,też uryczczyście,przybędzie.nie jaki Kosiniak-ten to od biskupa ma poparcie,jak zwykle ,za żarcie. 21:18, 18.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone