Zamknij
REKLAMA

Znęcał się nad żoną, trafił już do aresztu

15:34, 11.05.2020 | J.C
Skomentuj
REKLAMA

Najbliższe dwa miesiące 49-letni mężczyzna zatrzymany przez gostynińskich policjantów spędzi w areszcie. Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek 49-letni mieszkaniec gminy Szczawin Kościelny trafił do policyjnego aresztu chwilę po tym, jak jego żona zgłosiła interwencję. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę i groził pozbawieniem życia. Został natychmiast zatrzymany.

- Policjanci zajmujący się sprawą, zebrali obszerny materiał dowodowy potwierdzający psychiczne i fizyczne znęcanie się nad żoną przez zatrzymanego. Śledczy nie mieli wątpliwości, że mężczyzna może stanowić zagrożenie dla pokrzywdzonej - informuje mł. asp. Żaneta Kołodziejska z KPP Gostynin. - 49-latek został przesłuchany i usłyszał zarzuty.

Na wniosek policji i prokuratury, sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na dwa miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

- Pamiętajmy! Przemoc w rodzinie nie jest sprawą prywatną, jest przestępstwem ściganym przez prawo. Wykorzystywanie, bicie i krzywdzenie osób bliskich jest przestępstwem, takim samym, jak przemoc wobec obcych. Powiadom! Jeżeli wiesz, że osobie z twojego otoczenia dzieje się krzywda, nie czekaj! Powiadom policję lub najbliższy Ośrodek Pomocy Społecznej - radzi asp. Kołodziejska.

(J.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

FerdekFerdek

1 1

Na wsi powiadają,że bimber to nie alkohol. 22:46, 22.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA