Zamknij
REKLAMA

Kradli na działkach, posypały się zarzuty

13:40, 12.05.2020 | J.C
Skomentuj
REKLAMA

Gostynińscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za włamania do altanek ogrodowych w Gostyninie. 21-latek i 17–latek okazali się być mieszkańcami gminy Gostynin. Starszy z mężczyzn nie próżnował i dopuścił się kilku innych przestępstw.

W maju policjanci otrzymali kilka zgłoszeń dotyczących włamań do altanek ogrodowych "Bratoszewo" w Gostyninie. Sprawcy kradli głównie elektronarzędzia, ich uwadze nie umknął również rower.

- Wnikliwa praca kryminalnych doprowadziła do zatrzymania sprawców przestępstw. Podczas czynności wykonywanych z 21–letnim mężczyzną funkcjonariusze dodatkowo przedstawili mu kilka innych zarzutów - mówi asp. Żaneta Kołodziejska z KPP Gostynin.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, ponadto 21-letni mężczyzna jest podejrzany także o przywłaszczenie roweru wraz z plecakiem, w której znajdowały się komplet kluczy i lornetka, przywłaszczenie samochodu osobowego ford, przywłaszczenie motoroweru, piły spalinowej oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości.

- Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, które powróci do właścicieli. Podejrzani przyznali się do popełnionych przestępstw, za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem - dodaje asp. Kołodziejska.

W sprawie prowadzone jest dalsze postępowanie, policjanci  ustalają kolejnych pokrzywdzonych, niewykluczone, że mężczyźni usłyszą dalsze zarzuty.

(J.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Wedle mnieWedle mnie

1 0

Te ze ROD,to nigdy prawdy nie powiedzą-bo mają,jak mają. 22:27, 16.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AleksyAleksy

1 0

Nie kradli,tylko pożyczali,bo taka jest tam norma. 22:42, 22.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA