Zamknij
REKLAMA

Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

13:19, 09.06.2020 | J.C
Skomentuj
REKLAMA

Funkcjonariusze policji odwiedli 28-letniego mężczyznę od samobójstwa. Wziął on sznurek, nóż kuchenny i poszedł na strych chcąc odebrać sobie życie. Działanie policjantów uchroniło mężczyznę od tragicznego w skutkach kroku.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na terenie powiatu gostynińskiego. Policjantów zaalarmowała partnerka niedoszłego samobójcy. Kobieta poinformowała, że jej partner będąc pod działaniem alkoholu, po tym jak pożegnał się z dziećmi oraz 27-letnią kobietą poszedł na strych, gdzie chciał odebrać sobie życie.

- Na miejscu policjanci pojawili się błyskawicznie - relacjonuje mł. asp. Żaneta Kołodziejska z KPP Gostynin. - Po wejściu na strych zauważyli mężczyznę stojącego na stoliku z założona pętlą na szyi oraz nożem trzymanym w dłoni.

Funkcjonariusze podjęli próbę negocjacji. Po dłuższych rozmowach mężczyzna odrzucił nóż. W kolejnych minutach dał się przekonać stróżom prawa do zejścia ze stolika.

- Szybkie działanie policjantów uchroniło mężczyznę od tragicznego w skutkach kroku. Policjanci wykazali się wielkim opanowanie, oraz profesjonalizmem - podkreśla mł. asp. Kołodziejska.

Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie znajduje się pod opieką lekarzy. Policjanci wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia.

(J.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Taka wieśTaka wieś

4 0

Ja sądzę,że ta akcja była zbyteczna.Jak się wisielcem se być chce-to niech se będzie. 20:55, 09.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HankaHanka

4 2

Ale we naszym mieście,to samobujce,na nie jakiego Trzaskalskiego,podpisy zbierały.Ten łobuz z krzywymi nagami,mnie znany-to niestety ,więcej darmowej zupy ,nie dostanie. 21:13, 09.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

nicknick

2 2

Ciekawe jaka premie da im komendant. Pewnie żadnej, bo tutaj liczą się tylko statystyki, a nie uratowanie życia 10:48, 11.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA