Zamknij
REKLAMA

Dybanka zyskała nowy wygląd, niedługo otwarcie

13:54, 17.06.2020 | J.C
Skomentuj
REKLAMA

Niewiele polskich miast może pochwalić się jeziorami z kąpieliskami, które znajdują się niemalże w samym ich centrum. Gostynin należy do tego grona szczęśliwców, gdyż zaledwie 1 km od centrum znajduje się mały zbiornik wodny Bratoszewo, który w tym roku zyskał nową linię brzegową.

Jak informuje Urząd Miejski, niedawno dokonano wycinki trzciny, a na plażę nawieziono nowego piachu, dzięki czemu plaża uzyskała nowy wygląd, a linia brzegowa jeziora została poszerzona. Obecnie trwają prace porządkowo-gospodarcze w celu przystosowania całego terenu dla potrzeb funkcjonowania kąpieliska, gdzie latem można będzie bezpiecznie popływać pod okiem ratowników, wypożyczyć rower wodny, pograć w plażową piłkę nożną lub siatkową, czy też przyjemnie poleżeć na kocu i korzystać z promieni słonecznych.

Kąpielisko zostanie otwarte w poniedziałek 22 czerwca br. Nad bezpieczeństwem korzystających z kąpieli wodnych każdego dnia w okresie wakacji w godz. 10:00-18:00 będą czuwali ratownicy.

(J.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

XyzXyz

2 2

Dokładam się do rachunków mamie, Mieszkam z nią , ale pracuje i dokładam się do wszystkiego, a ludzie myślą( przeważnie starsi ) że tak nie jest, na dodatek moja mama tak opowiada koleżankom, jakby sama tylko za wszystko płaciła. Nie wiem czemu tak mi robi !!! Własna matka !!! 22:00, 19.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZupowaZupowa

1 1

Matka wie co robi.Stary gamoń jest dorosły i czas na swoje. 21:48, 24.06.2020


Moja uwagaMoja uwaga

2 1

Zawsze sądziłam, że Kościół powszechny,co to Katolicki się zwie-powinien zachowywać powagę i dostojność.Jest mnie bardzo przykro,że to zwykłe gnoje. 20:54, 23.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA