Zamknij

Kasia Pakulska zwycięża na inaugurację sezonu!

08:15, 09.04.2018 | B.N
REKLAMA
Skomentuj

Lepszego początku sezonu Kasia Pakulska nie mogła sobie wymarzyć. W trakcie wczorajszych zmagań, gostynińska kolarka nie miała sobie równych i sięgnęła po zwycięstwo w I etapie cyklu MTB Cross Maraton, który odbył się w Chęcinach w górach świętokrzyskich.

- Piękna pogoda i górska trasa przyciągnęła na start setki kolarzy, w tym mocne zawodniczki. Wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana do sezonu, także zapowiadała się zacięta walka. I tak też było. Ciężka i wymagająca trasa, typowe górskie warunki, do tego pozostałości po zimie dały się we znaki. Od początku wyszłam na prowadzenie i mimo, że w końcówce, na ostatnim ciężkim podjeździe przed metą czułam oddech rywalki na plecach nie dałam się wyprzedzić i pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w Open Kobiet dowiozłam bezpiecznie do mety - relacjonuje wczorajszy wyścig Kasia Pakulska.  

Jak mówi kolarka, pierwsze koty za płoty, a dobry wynik na początek sezonu bardzo motywuje do dalszej pracy. Kasia nie ukrywa, że nie może doczekać się kolejnych zmagań, które odbędą się już za 2 tygodnie. 

(B.N)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Marcin Marcin

4 0

Brawo mistrzyni ???? 12:27, 09.04.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

brutalbrutal

0 1

Ale ten jej kulega,to też na pedała nie wygląda. 22:44, 02.05.2018


© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone