Zamknij

Młodzi futboliści z Gostynina w Akademiach Klasy Ekstra

08:35, 10.05.2018 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Młodzi gracze z UKS Football Education Academy Gostynin wzięli udział w imprezie inaugurującej projekt „Akademie Klasy Ekstra”. Impreza odbywała się na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

Akademie Klasy Ekstra to projekt, który jest organizowany wspólnie przez Ekstraklasę SA, kluby występujące w Lotto Ekstraklasie oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Impreza zorganizowana została z myślą o młodych piłkarzach z roczników 2008, 2006 i młodszych.
Sześciolatkowie uczestniczyli w przygotowanych specjalnie dla nich konkursach, grach sportowych  ćwiczeniach sprawnościowych. Dziewięciolatkowie uczestniczyli w rozgrywanym na czterech boiskach Turnieju Funino (drużyny czteroosobowe, grające trzech na trzech, na cztery bramki). Jedenastolatkowie rywalizowali na dwóch Orlikach.
Wszyscy uczestnicy Akademii Klasy Ekstra w przerwach między zajęciami mogli odwiedzać specjalne miasteczko futbolowe, w którym największymi atrakcjami były: bramka celnościowa, bramka radarowa, trenażery sprawdzające refleks, piłkarskie tory przeszkód i inne. 
Młodzi piłkarze z Gostynina testowali siłę i precyzję swoich strzałów oraz spostrzegawczość i refleks. 

(T.P)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone