Zamknij

Pieniądze na sport przyznane. Sprawdź, kto i ile dostanie

15:49, 29.06.2018 | redakcja
REKLAMA
Skomentuj
fot. poglądowe

15 tysięcy rozdano w ramach konkursu wspierającego działania sportowe w mieście. Organizacje wnioskowały w sumie o ponad 40 tys. zł.

- Burmistrz miasta Gostynina po zapoznaniu się z opinią komisji konkursowej, biorąc pod uwagę możliwości finansowe gminy i realizację celu publicznego, jaki zamierza osiągnąć w zakresie rozwoju sportu, podjął decyzję, aby środki w wysokości 15 tys. zł zostały udzielone w następujący sposób - czytamy na stronie magistratu, po tym wstępie wymienione są organizacje i przedsięwzięcia, które miasto wesprze. 

Szachowy Uczniowski Klub Sportowy GOSTMAT 83 dostanie 4 tys. zł (a nie jak wnioskował 6,8 tys. zł) na udział w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Szachach Klasycznych – I liga Seniorów.

UKS Football Education otrzyma 4 tys zł (a nie 15) na szkolenie piłkarskie dzieci oraz reprezentowanie miasta Gostynina w rozgrywkach młodzieżowych Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej i innych w kategorii Żak U-9 i Orlik U-11 w roku 2018.

Klub Sportu Walki K.O. Fight Team Gostynin wsnioskował o 11 tys. zł na popularyzację oraz szkolenie w zakresie sportów walki wśród mieszkańców miasta Gostynin oraz uczestnictwo w ogólnopolskich zawodach sportowych w różnych dyscyplinach sportów walki. Przyznano mu 2 tys. zł.

MUKS Handball Team Skrwa Gostynin chciał 9,5 tys. dotacji, a dostał 4,5 tys. zł. Na co? Na zdobycie międzynarodowych doświadczeń sportowych chłopców należących do klubu, a także na transport na Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej w partnerskich mieście Langenfeld.

(redakcja)
REKLAMA

Komentarze (1)

Ze PółtuzkaZe Półtuzka

6 0

Na Poczcie we Pułtusku dzisiaj,sobie we kolejce grzecznie stałem.Na okienek 6,otwarte było jedno.Kolejka,jak za PRL.Co bardziej nerwowe,to do naczalnika się udawały.Ale naczalnik ze PO i nic nie wskórali. 20:26, 29.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone