Zamknij

Trzech zawodnikach Mazura klubowymi Wicemistrzami Europy!

13:52, 22.10.2018 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Doskonałe informacje dotarły do klubu Mazur Gostynin w niedzielne popołudnie, 21 października. W dniach 18-21 października 2018 r. w chorwackim mieście Porec odbywały się zmagania Klubowych Mistrzostw Europy - Liga Mistrzów Piłki Nożnej Sześcioosobowej. 

Team Kluge Płock z trzema zawodnikami Mazura - Damianem Surmakiem, Bartłomiejem Dębickim oraz Łukaszem Kiełbasą zdobyli drugie miejsce, czyli tytuł wicemistrzów klubowych Europy. Polskę reprezentowały dwa najlepsze zespoły z lipcowych zmagań Mistrzostw Polski, które odbyły się w Chorzowie. 

W Chorwacji, po trzech zwycięstwach w zmaganiach grupowych, Team Kluge Płock jak burza przeszedł przez 1/8 finału, ćwięrćfinał, a także po emocjonującym półfinale i decydującym golu Damiana Surmaka tuż przed końcem meczu, Team Kluge wywalczył awans do finału. W nim doszło do konfrontacji pomiędzy polskimi zespołami - drużyną Dynamik Toruń a Team Kluge Płock. Torunianie w jednych z pierwszych akcji objęli prowadzenie, wyrównał na 3 minuty przed końcem meczu płaskim strzałem Bartłomiej Dębicki, niestety tuż przed końcem po niedokładnym podaniu Dębickiego padł decydujący gol dla zespołu z Torunia.

Przypomnijmy, to kolejny sukces w piłce nożnej sześcioosobowej Bartłomieja Dębickiego, 35-letniego zawodnika Mazura Gostynin w piłce nożnej jedenastoosobowej a w piłce sześcioosobowej zawodnika Team Kluge Płock.Pod koniec września Bartek został Wicemistrzem Świata z Reprezentacją Polski.

Źródło: Mazur Gostynin

FOTO: Damian Surmak 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

marekmarek

0 0

Gostynin jest z Was dumny Gratulacje 23:44, 25.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz