Zamknij

[ZDJĘCIA] Basket Gostynin ze zwycięskim pucharem

14:50, 29.10.2018 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

27 października odbył się BGŻ BNP PARIBAS Turniej Mistrzów Koszykówki organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Obecność najlepszych zespołów z naszego regionu zagwarantował wysoki poziom sobotniego turnieju. W zawodach gostynińskiej publiczności zaprezentowały się następujące zespoły: Basket Gostynin, Salos Płock, Pablo Team Płock, Kasztelanka Sierpc i Nadwiślanin Słubice.

Burmistrz Paweł Kalinowski podczas oficjalnego otwarcia turnieju wyraził swoje zadowolenie oraz nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie:

- Cieszę się, że mamy możliwość goszczenia w naszym mieście tylu utalentowanych zawodników wraz z ich trenerami. Konsekwentnie stawiając na rozwój gostynińskiego sportu wierzę, że z częścią z Was spotkamy się jeszcze nie raz w naszej hali.

Zawodnicy dawali z siebie wszystko. Walka o pierwsze miejsce była zacięta, jednak ostatecznie zwycięski puchar został wręczony naszej gostynińskiej drużynie - Basket Gostynin.

WYNIKI:
1. Basket Gostynin

2. Kasztelanka Sierpc

3. Pablo Team Płock

4. Salos Płock

5. Nadwiślanin Słubice

Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali: Mateusz Walczak, Hubert Kula, Damian Mielczarek, Piotr Kaźmierowski oraz Michał Opolski

Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom gry na wysokim poziomie i dziękujemy sponsorowi BGŻ BNP PARIBAS za udzielone wsparcie przy organizacji Turnieju.

Źródło: UM Gostynina

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

znaczy grająznaczy grają

1 0

Na orliku naszym,to jest siły moc.Koszulki w czterech kolorach mają i klną,jak jasna moc. 20:50, 07.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GałanGałan

1 0

We Leśniewicach,to nową drogę sobie otwarły.O paskudnym,tym z lewej,to nie wspomnę.Ale ten,z prawej to sięmiga,co we kiblu siedzieć powinien.Panu wójtowi ,się współczuje. 20:26, 23.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do nie kumatychDo nie kumatych

1 0

Komentatorzy,portalu sąsiedniego się zastanawiają,jak z chłopa zrobić inteligenta.Już komuniści wiedzieli jak to zrobić-OBCIĄĆ WÓR I PRZYSZYĆ TECZKĘ,takie to proste. 22:40, 24.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone