Zamknij

Politechnika Warszawska zaprasza na studia w Płocku

08:45, 03.07.2018 | E.
REKLAMA
Skomentuj

Najbliższy czas, to dla wielu osób pora dokonywania życiowych wyborów związanych z dalszą ścieżką edukacji. Poszukując studiów dla siebie warto zwrócić uwagę, że możliwość zdobycia dyplomu renomowanej, cenionej przez pracodawców uczelni, istnieje nie tylko w Warszawie, Wrocławiu, czy Krakowie, ale również w pobliskim Płocku.

Nawet w dobie Internetu i powszechnego dostępu do informacji, nie wszyscy być może wiedzą, że właśnie w Płocku znajduje się Filia Politechniki Warszawskiej, w której kształci się kadry fachowców od ponad 50 lat. Co ciekawe konkurencja wśród kandydatów na studia jest tu nieco mniejsza i często łatwiej dostać się do Płocka na kierunki, na które nie ma właściwie szans dostać się na Politechnikę w Warszawie. Koszty studiowania są tu ponadto niższe, uczelnia gwarantuje miejsca w akademiku wszystkim swoim studentom, natomiast poziom nauczania, a w związku z tym i dyplom, nie różni się od dyplomów uzyskiwanych na wydziałach PW mieszczących się w stolicy.

 

Stypendia za działalność naukową, sportową i artystyczną, wynagrodzenia za pracę w projektach, płatne staże i możliwości zdobywania stypendiów fundowanych przez firmy zewnętrzne, z którymi PW w Płocku ma zawarte porozumienia, to kolejne zalety studiowania na tej uczelni. Umożliwia ona ponadto zdobycie doświadczenia zawodowego, które zwiększa szanse znalezienia zatrudnienia. Sam dyplom bowiem to w dzisiejszych czasach jeszcze nie wszystko i trochę szkoda czasu na kończenie „jakichś studiów” na „jakiejś uczelni” po to tylko, by po jego otrzymaniu stwierdzić, że w sumie niewiele się potrafi. Studia na dobrej uczelni dają natomiast umiejętności i wiedzę, które zwiększają szansę na zdobycie dobrej pracy.

 

Ponieważ Politechnika Warszawska Filia w Płocku prowadzi właśnie rekrutację, zapraszamy do zapoznania się z jej ofertą studiów licencjackich i inżynierskich, a także magisterskich oraz doktoranckich i podyplomowych. Masz ochotę wyjechać za granicę i studiować w ramach programu Erasmus? To również jest możliwe.

 

A ponieważ najlepszy wybór to wybór świadomy, zapraszamy do poświęcenia odrobiny cennego czasu na zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat studiów w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku, dostępnymi na stronie www.pw.plock.pl

(E.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Z placu jedności robZ placu jedności rob

0 0

Zapewne nic się nie zmieniło,brama jest,ale gazety czosnowej,se nie ma. 20:07, 03.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LipiecLipiec

1 0

Według mojej wiedzy,PSL jest organizacją o charakterze mafijnym.Być może się mylę,ale tak mnie serce podpowiada.Dla tego,proszę o komentarze. 21:40, 13.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Takie to przykreTakie to przykre

0 0

Razy wiele,księżyc odmienił się złoty,ale hołota PSL,nigdy się nie zmieni i hołotą,zawsze pozostanie. 23:44, 27.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone