Zamknij

Kabaret SMILE wystąpi w Gostyninie!

13:14, 11.09.2018 | J.C
REKLAMA
Skomentuj

28 września br. o godzinie 20:30 w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie (ul. 18 Stycznia 2) wystąpi kabaret SMILE, prezentując swój najnowszy program - To się nadaje do kabaretu.

 „To się nadaje do kabaretu” – najnowszy program Kabaretu SMILE. W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE.

Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”. Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie RTV, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”. Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo”.

Bilety w cenie 60/70 zł dostępne są w tych miejscach:

• biletynakabarety.pl >>>> TUTAJ
• kupbilecik.pl  >>>>> TUTAJ 
• MCK GOSTYNIN >>>>> KASA KINA SIEMOWIT tel. /24/ 235 34 47

Informacje i zamówienia u Organizatora tel. 883 133 688

Dołącz do wydarzenia na facebooku - TUTAJ

Źródło: MCK w Gostyninie

(J.C)
REKLAMA

Komentarze (1)

marekmarek

0 0

Zaplacisz 60 70 zl i bedzie po Twoim smile 06:42, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone