Zamknij

Music of Buena Vista, czyli wyjątkowy koncert muzyki kubańskiej

11:09, 08.10.2018 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

Już 29 listopada o godz. 19:00 w Sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie odbędzie się koncert muzyki kubańskiej music of Buena Vista. 

- Muzyka, która wprowadza w dobry nastrój – wyjątkowe wydarzenie muzyczne, wyjątkowe spotkanie z wyjątkowymi muzykami. Zabierzemy Cię w muzyczną podróż po ulicach Hawany, pokażemy zakątki karaibskich wysp i sprawimy, że poczujesz w sobie prawdziwą kubańską radość! - informuje Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie.

THE CUBAN LATIN JAZZ w projekcie Music of Buena Vista to ogromna dawka muzyki rodem z Kuby, muzyki, która ekscytuje, zachwyca i jest pełna pasji.

Jeśli z wypiekami na twarzy oglądałeś film Buena Vista Social Club i cenisz sobie muzyczne wydarzenia, które sprawiają radość, są pełne żaru i namiętności – to nasz koncert jest właśnie dla Ciebie.

Niepowtarzalni muzycy, którzy grali u boku gwiazd legendarnego projektu Buena Vista Social Club i zmysłowi tancerze tworzą wyjątkowe przedstawienie pełne karaibskich rytmów.

Podczas koncertu usłyszymy brzmienia kubańskie – rumbę, son, mambo, danzon i cha cha cha.

Skład:
Yaremi Kordos – vocal
Roland Abreu – kontrabas, vocal

Dominik Jaske – timbal
Nando del Rio – kongi, vocal
Paweł Kukuła – piano
Taras Bakovsky – saksofon

Koncert potrwa 1,5 godziny. Bilety w cenie 45 zł, dostępne w kasie Kina Siemowit w Gostyninie oraz na www.biletyna.pl i www.ebilet.pl

Info: MCK w Gostyninie

(J.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

marekmarek

0 1

do skladu jest tez legion On kocha kubanskie Cygara ( ciagnac) 12:44, 08.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone