Zamknij

[ZDJĘCIA] Gostynińscy licealiści zwiedzili Trójmiasto

15:49, 11.10.2018 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

W dniach 24-25 września br. uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie razem z Paniami: Anną Wolską, Iwoną Szymańską i Anną Dulską udali się na wycieczkę do Trójmiasta. 

Pierwszego dnia zaraz po przyjeździe uczniowie zwiedzili Westerplatte i Wartownię. Po zakwaterowaniu w Hostelu Moon udali się na spacer po Gdańskiej Starówce.

Następnego dnia celem zwiedzania było Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, które w nowoczesny sposób prezentuje II wojnę światową zarówno z perspektywy ówczesnej wielkiej polityki i przede wszystkim — przeżyć zwykłych ludzi, nie tylko Polaków, ale też innych narodów.

Z muzeum pojechali do gdyńskiego Akwarium, gdzie podziwiali niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów pochodzących z różnych rejonów świata. Na koniec krótkiej wycieczki uczniowie spacerowali po Molo w Sopocie. 

Wycieczka pomogła się zintegrować i lepiej poznać. Atmosfera była fantastyczna, wszyscy doskonale się bawili i czekają na kolejne wspólne przygody!

Źródło: LO w Gostyninie

(J.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Będzie lepiejBędzie lepiej

0 0

Komentarzy,pisać żle,nie pisać jeszcze gorzej.Ale ja bardzo wierzę w tą młodzież.Stare duraki,co na płotach się wieszają,to wszystko mają przegrane.Szkoda,tylko że mają tak mały rozumek. 20:58, 12.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GenowefaGenowefa

0 0

Kiej,ja była młoda,to matuś,mnie ostrzegała,przed kawalerami co polityką się zajmowały.Powiadała,że w portkach,to mają braki i jeszcze inne paskudstwo 23:15, 13.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone