Zamknij

[KONKURS] Wygraj bilety na koncert muzyki kubańskiej

13:40, 23.10.2018 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Już 29 listopada w naszym mieście odbędzie się wyjątkowy koncert muzyki kubańskiej, The Cuban Latin Jazz – Music of Buena Vista. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie! 

THE CUBAN LATIN JAZZ w projekcie Music of Buena Vista to ogromna dawka muzyki rodem z Kuby, muzyki, która ekscytuje, zachwyca i jest pełna pasji. Jeśli z wypiekami na twarzy oglądałeś film Buena Vista Social Club i cenisz sobie muzyczne wydarzenia, które sprawiają radość, są pełne żaru i namiętności – to nasz koncert jest właśnie dla Ciebie. 

Niepowtarzalni muzycy, którzy grali u boku gwiazd legendarnego projektu Buena Vista Social Club i zmysłowi tancerze tworzą wyjątkowe przedstawienie pełne karaibskich rytmów. Podczas koncertu usłyszymy brzmienia kubańskie – rumbę, son, mambo, danzon i cha cha cha.

A my mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to widowisko. 

Co musicie zrobić?

Odpowiedzieć na pytanie: Co jest stolicą roztańczonej Kuby? 

Poprawną odpowiedź wraz ze swoimi danymi kontaktowymi wyślijcie na adres: [email protected]  -  macie czas do piątku - 16 listopada do godziny 12:00. Tego samego dnia ogłosimy 2 szczęśliwców, którzy będą mogli wybrać się na wyjątkowy koncert :)

Wygrani zostaną wpisani na listę gości i już 29 listopada w Sali Widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury o godz. 19:00 poczują w sobie prawdziwą kubańską radość! :) 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz