Zamknij

Kutnowska Syrenka ma się coraz lepiej

10:21, 18.04.2018 | B.N
REKLAMA
Skomentuj

Kutno zawitało na małym ekranie. Niedawno w TVP Łódź został wyemitowany materiał o kutnowskiej firmie AMZ i jednym z jej flagowych produktów – Syrence. To jednak nie jedyny wątek poruszany w materiale Łódzkich Wiadomości Dnia.

Jak piszą w zapowiedzi dziennikarze TVP, nowy wzór wozu opancerzonego i karetek to tylko niektóre innowacyjne plany na ten rok, jakie stawia sobie firma AMZ Kutno. Jest to możliwe m.in. dzięki funduszom unijnym. Przedstawiciele AMZ cały czas też chcą rozwijać projekt pojazdu S-201, przypominającego polską Syrenkę.

- Planujemy nowy pojazd opancerzony jak również nowy design naszej karetki, który będziemy proponować zarówno w Polsce, jak i w Europie – mówi dla TVP Dariusz Fabisiak, prezes zarządu AMZ Kutno.

Cały materiał można zobaczyć poniżej lub klikając tutaj: https://www.lodz.tvp.pl/36818894/w-kutnie-powstaje-prototyp-kultowego-auta

(B.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

dtfdtf

1 1

brawo 16:13, 18.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone