Zamknij

Znaleziono bombę lotniczą! Ewakuacja mieszkańców, akcja saperów

15:23, 20.04.2018 | B.N
REKLAMA
Skomentuj

Niecodziennego odkrycia dokonano dziś około południa podczas prac ziemnych przy torowisku znajdującym się przy ul. Zachodniej w Kutnie. Niewybuch został zabezpieczony przez kutnowskich funkcjonariuszy.

Robotnicy, którzy znaleźli obiekt przypominający bombę natychmiast powiadomili służby. Przy Zachodniej pojawili się zatem mundurowi, którzy zabezpieczają niewybuch i miejsce w jego obrębie. Ze względu na duże zagrożenie ewakuowano wszystkie osoby znajdujące się w pobliżu znaleziska. Bomba lotnicza mogła bowiem wybuchnąć.

- Na miejsce wezwano również zespół minerski z Tomaszowa Mazowieckiego - mówi nam st. asp. Edyta Machnik, rzecznik prasowy KPP w Kutnie.

 

(B.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone