Zamknij

Galeria Wisła zaprasza silnych i bardzo silnych

13:38, 01.05.2018 | T.P
Skomentuj
REKLAMA

Pierwsze Mistrzostwa Płocka w wyciskaniu sztangi leżąc odbędą się pod Wielką Kopułą Galerii Wisła w sobotę 12 maja. Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00.

Organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie zawody dla siłaczy cieszą się sporą popularnością zarówno startujących, jak i publiczności, spodziewać się więc należy, że nasze miasto może mieć w Mistrzostwach Płocka solidną reprezentację. 
Impreza w Płocku rozgrywana będzie w kategorii kobiet, juniorów (do 23. roku życia), seniorów, weteranów oraz służb mundurowych. Uczestnicy rywalizować będą w kategoriach wagowych – 74 kg, – 83 kg, – 93 kg, – 105 kg, – 115 kg, 125 kg oraz + 125 kg.
Chętni do sprawdzenia swoich możliwości w rywalizacji o Mistrzostwo Płocka zgłaszać się mogą do zawodów mailowo pod adresem: [email protected] Informacje udzielane są telefonicznie pod numerem 504 783 365.

– Zapraszamy miłośników sportów siłowych na imprezę organizowaną w Płocku po raz pierwszy. Będzie można rywalizować w różnych kategoriach wagowych i wiekowych oraz poznać gwiazdy światowej sceny Bench Press – informuje Rafał Nagadowski, prezes Fundacji Szybciej Wyżej Dalej, organizator akcji.

(T.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz