Zamknij

Groźny wypadek pod Kutnem - dwie młode osoby w szpitalu

12:25, 07.05.2018 | B.N
REKLAMA
Skomentuj

Dwie osoby: 23-letni mężczyzna i 19-letnia kobieta, trafiły do szpitala w wyniku uderzenia samochodem, do którego doszło w sobotę w słup energetyczny w miejscowości Potok w gminie Bedlno.

Kierująca samochodem marki Opel Astra kobieta zjechała z pasa ruchu uderzając w słup energetyczny. Policja wstępnie ustaliła, że przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają mundurowi z kutnowskiej drogówki.

Na miejsce zdarzenia, prócz policji, zadysponowano także Zespół Ratownictwa Medycznego, pogotowie energetyczne. W Potoku działała także straż pożarna - akcję prowadziły 4 zastępy straży pożarnej: 2 z JRG Kutno oraz OSP Krzyżanów i OSP Wola Kałkowa. Zadaniem strażaków była pomoc i wydostanie zakleszczonych w aucie osób poprzez użycie specjalistycznego sprzętu.

- Zarówno kierująca jak i pasażer byli trzeźwi. W wyniku wypadku doznali obrażeń ciała i zostali przetransportowani do szpitala. Policja nadal prowadzi czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia - informuje st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP w Kutnie.

 

 

(B.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Się wieSię wie

1 0

Naj tańsze,ubezpiecznie to u małgorzaty giejstorf,tylko 3 piędziesiąt-polecam 19:54, 22.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bez komentarzaBez komentarza

0 1

Ten Portal,jest jakby w Gostyninie,nie lubiany.Wiadomo,jest,że bez żadnej cenzury możesz napisać.Ale łotry gostynińskie,to inną zapinkę mają. 21:15, 06.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tangotango

0 1

Gostynin,to takie pomieszanie.Ni to panna,ni rozwódka-bo taka jest gostynińska zapinka. 21:51, 06.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone