Konserwator obiektu

Miejsce pracy: 18 Stycznia 40, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prace konserwatorskie na terenie obiektu. Praca na wysokości do 3m.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 1 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • grupa SEP do 1 KV
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
      • średnie ogólnokształcące
      • pomaturalne/policealne
        Zawód:
        • Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń (wymagany staż - lata: 1)
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku. Wymagane uprawnienia na systemy ppoż. Mile widziane badania wysokościowe do 3 m. Wymagane umiejętności manualne.
          Pracodawca: DGP PROVIDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: Aleja Niepodległości 775 lok. 2, 81-805 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie
          Osoba do kontaktu: Dariusz Chandoszko
          Numer telefonu: 882 076 131
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: Świadectwa szkolne, świadectwa pracy. Uprawnienia: SEP do 1kV oraz systemy ppoż. Mile widziane badania wysokościowe do 3m.
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: od zaraz, Godziny : 8-12
          Szycie konfekcji damskiej lekkiej.
          StPr/19/0026
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          Organizowanie zopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowanie towaru do sprzedaży i ich poukładania na półkach, informowanie nabywcy
          StPr/19/0019
          wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

          StPr/19/0020

          Prace wykończeniowe prowadzone przez firmę-teren powiatu gostynińskiego.
          StPr/19/0012

          Wycinanie detali z tworzywa sztucznego.
          StPr/19/0010
          wynagrodzenie od od 3 800 PLN

          Naprawa i utrzymanie parku maszynowego na produkcji.
          StPr/19/0011
          wynagrodzenie od od 5 000 PLN

          Praca na stanowisku handlowca, obsługa programu komputerowego sprzedaży, kontakt z klientem w sprzedaży internetowej.
          StPr/19/0005

          1. Przygotowywanie ciasta do pizzy, formowanie ciasta. 2. Przygotowywanie pizzy, zdobienie składnikami. 3. Wypiek pizzy w piecu opalanym drewnem. 4. Przygotowywanie sosów do pizzy. 5. Przygotowywaqnie
          StPr/19/0004
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          Prace konserwatorskie na terenie obiektu. Praca na wysokości do 3m.
          StPr/18/0821
          wynagrodzenie od od 1 500 PLN