Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Kolejowa 24, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wycinanie detali z tworzywa sztucznego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 14.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe z maszynami CNC. Wymagana umiejętność czytania rysunku technicznego, obsługi przyrządów pomiarowych, wykonywanie rysunku technicznego.
      Pracodawca: URIARTE Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
      Adres: Kolejowa 24, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Beata Banat
      Numer telefonu: 24 2357288
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV wysyłać na email: [email protected] bądź dostarczyć osobiście do siedziby spółki- ul. Kolejowa 24; Gostynin (dział kadr) w godz. 7-15.
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: od zaraz, Godziny : 7-15
      Szycie konfekcji damskiej lekkiej.
      StPr/19/0026
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Organizowanie zopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowanie towaru do sprzedaży i ich poukładania na półkach, informowanie nabywcy
      StPr/19/0019
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      StPr/19/0020

      Prace wykończeniowe prowadzone przez firmę-teren powiatu gostynińskiego.
      StPr/19/0012

      Wycinanie detali z tworzywa sztucznego.
      StPr/19/0010
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      Naprawa i utrzymanie parku maszynowego na produkcji.
      StPr/19/0011
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Praca na stanowisku handlowca, obsługa programu komputerowego sprzedaży, kontakt z klientem w sprzedaży internetowej.
      StPr/19/0005

      1. Przygotowywanie ciasta do pizzy, formowanie ciasta. 2. Przygotowywanie pizzy, zdobienie składnikami. 3. Wypiek pizzy w piecu opalanym drewnem. 4. Przygotowywanie sosów do pizzy. 5. Przygotowywaqnie
      StPr/19/0004
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Prace konserwatorskie na terenie obiektu. Praca na wysokości do 3m.
      StPr/18/0821
      wynagrodzenie od od 1 500 PLN