Specjalista ds. utrzymania ruchu.

Miejsce pracy: Kolejowa 24, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Naprawa i utrzymanie parku maszynowego na produkcji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV
    • kierowca wózków jezdniowych (widłowych)
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe. Wymagana znajomość hydrauliki siłowej i pneumatyki.
        Pracodawca: URIARTE Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
        Adres: Kolejowa 24, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Beata Banat
        Numer telefonu: 24 2357288
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV wysyłać na email: [email protected] bądź dostarczyć osobiście do siedziby spółki- ul. Kolejowa 24; Gostynin (dział kadr) w godz. 7-15.
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: od zaraz, Godziny : 7-15
        Szycie konfekcji damskiej lekkiej.
        StPr/19/0026
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Organizowanie zopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowanie towaru do sprzedaży i ich poukładania na półkach, informowanie nabywcy
        StPr/19/0019
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        StPr/19/0020

        Prace wykończeniowe prowadzone przez firmę-teren powiatu gostynińskiego.
        StPr/19/0012

        Wycinanie detali z tworzywa sztucznego.
        StPr/19/0010
        wynagrodzenie od od 3 800 PLN

        Naprawa i utrzymanie parku maszynowego na produkcji.
        StPr/19/0011
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Praca na stanowisku handlowca, obsługa programu komputerowego sprzedaży, kontakt z klientem w sprzedaży internetowej.
        StPr/19/0005

        1. Przygotowywanie ciasta do pizzy, formowanie ciasta. 2. Przygotowywanie pizzy, zdobienie składnikami. 3. Wypiek pizzy w piecu opalanym drewnem. 4. Przygotowywanie sosów do pizzy. 5. Przygotowywaqnie
        StPr/19/0004
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Prace konserwatorskie na terenie obiektu. Praca na wysokości do 3m.
        StPr/18/0821
        wynagrodzenie od od 1 500 PLN