Robotnik gospodarczy

Miejsce pracy: Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: utrzymanie porządku na terenie Miasta Gostynina, utrzymanie zieleni miejskiej (podlewanie, koszenie, pielenie, przycinanie krzewów i usuwanie odrostów przy drzewach), prace remontowo budowlane (malowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 06.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
  • średnie ogólnokształcące
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziana: obsługa kosy spalinowej, uprawnienia pilarza, uprawnienia na kosy spalinowe (żyłkowe), fachowość w branży budowlanej; dopuszczalny lekki stopień niepełnosprawności dopuszczający wykonyw
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Płocka 66/68, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Marcin Markowski
    Numer telefonu: 242697167
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: umiejętności do pracy na danym stanowisku, skierowanie do pracy.
    Prace pomocnicze przy produkcji wyrobów z drewna (schody, drzwi, podłogi).
    StPr/19/0331
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Obsługa telefonu, faxu, obsługa komputera, kserokopiarki, sporządzanie kopii dokumentów szkolnych, wpisywanie przychodzącej korespondencji szkolnej do dziennika korespondencji szkolnej, pisanie pism.
    StPr/19/0319
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    zapoznanie się z asortymentem w sklepie: znicze, wieńce, stroiki, kwiaty żywe i sztuczne, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, zamawianie brakującego asortymentu, kontakt z dostawcami, nauka robie
    StPr/19/0313

    Przyjmowanie towaru-sprawdzanie czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dostawcy (ważenie, liczenie, mierzenie przedmiotów, sprawdzanie zgodności etykiet z dowodem nadania
    StPr/19/0305
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    utrzymanie porządku na terenie Miasta Gostynina, utrzymanie zieleni miejskiej (podlewanie, koszenie, pielenie, przycinanie krzewów i usuwanie odrostów przy drzewach), prace remontowo budowlane (malowa
    StPr/19/0293

    Dowóz zamówienia do klienta.
    StPr/19/0287

    Praca przy wylęgu piskląt.
    StPr/19/0288
    wynagrodzenie od od 19 PLN

    przyjmowanie towaru-sprawdzanie, czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dostawcy (ważenie, liczenie, mierzenie przedmiotów, sprawdzenie zgodności etykiet z dowodem nadani
    StPr/19/0270

    Zapoznanie się z asortymentem w hurtowni, rozkładanie i układanie towaru, przeglądanie dat przydatności, obsługa i praca na komputerze, obsługa klienta, szykowanie towaru klientom, sprzedaż towaru, ut
    StPr/19/0234

    StPr/19/0235