Malarz

Miejsce pracy: Kutnowska 44, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wykonywanie robót pomocniczych towarzyszących malowaniu powierzchni tynków wewnętrznych i zewnętrznych, powierzchni betonowych, ceglanych, drewnianych, stalowych, metalowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.06.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagana umiejętność w malowaniu, szpachlowaniu.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY ARTUR CIEŚLIŃSKI
    Adres: Kutnowska 44, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Artur Cieśliński
    Numer telefonu: 503831753, 503129852
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: świadectwa pracy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: od zaraz, Godziny : 8.00-15.00
    naprawa kół, wymiana opon, wymiana klocków hamulcowych, demontaż skrzyni biegów, wymiana oleju, wymiana filtów oleju i powietrza.
    StPr/19/0555
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Zapoznanie się ze środkami piorąco-myjącymi i urządzeniami do mycia i czyszczenia pojazdów, pranie tapicerki samochodowej, mycie pianą aktywną, odkurzanie samochodów, czyszczenie deski rozdzielczej.
    StPr/19/0557

    dbanie o stan techniczny powierzonego mienia, prowadzenie rejestru organizacji imprez, obsługa obiektów sportowych: boiska sportowego, orlików, kortów tenisowych, prace porządkowe na tych obiektach i
    StPr/19/0558

    Przygotowywanie potraw kuchni indyjskiej i typu kebab.
    StPr/19/0560
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Współpraca z instytucjami i urzędami. Nadzór nad pracownikami. Zamawianie produktów regionalnych kuchni indyjskiej. Delegowanie zadań. Dbanie o wizerunek i reklamę firmy.
    StPr/19/0561
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Prace wykończeniowe prowadzone przez firmę-teren powiatu gostynińskiego.
    StPr/19/0553
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Budownictwo od podstaw, remonty itp. -teren powiatu gostynińskiego.
    StPr/19/0554

    Kierowanie samochodami ciężarowymi, dostawczymi towarów na budowy firmy.
    StPr/19/0549

    Wykonywanie wykopów, załadunek i rozładunek towaru na budowie.
    StPr/19/0550

    - Czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci podczas dyżuru nocnego, - podawanie leków zgodnie z zaleceniem lekarza, - pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych, porządkowych itp.,
    StPr/19/0542
    wynagrodzenie od od 15 PLN