Młodszy wychowawca

Miejsce pracy: Józefa Ozdowskiego 1a, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: - Czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci podczas dyżuru nocnego, - podawanie leków zgodnie z zaleceniem lekarza, - pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych, porządkowych itp.,
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza
    Wymagania pożądane
    • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: resocjalizacja, pedagogika specjalna, praca socjalna
    • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane
      Pracodawca: Powiatowy Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych
      Adres: Józefa Ozdowskiego 1a, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Monika Kuźnicka
      Numer telefonu: 242352685
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: świadectwa szkolne
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: od zaraz, Godziny : 8.00-15.00
      naprawa kół, wymiana opon, wymiana klocków hamulcowych, demontaż skrzyni biegów, wymiana oleju, wymiana filtów oleju i powietrza.
      StPr/19/0555
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Zapoznanie się ze środkami piorąco-myjącymi i urządzeniami do mycia i czyszczenia pojazdów, pranie tapicerki samochodowej, mycie pianą aktywną, odkurzanie samochodów, czyszczenie deski rozdzielczej.
      StPr/19/0557

      dbanie o stan techniczny powierzonego mienia, prowadzenie rejestru organizacji imprez, obsługa obiektów sportowych: boiska sportowego, orlików, kortów tenisowych, prace porządkowe na tych obiektach i
      StPr/19/0558

      Przygotowywanie potraw kuchni indyjskiej i typu kebab.
      StPr/19/0560
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Współpraca z instytucjami i urzędami. Nadzór nad pracownikami. Zamawianie produktów regionalnych kuchni indyjskiej. Delegowanie zadań. Dbanie o wizerunek i reklamę firmy.
      StPr/19/0561
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Prace wykończeniowe prowadzone przez firmę-teren powiatu gostynińskiego.
      StPr/19/0553
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Budownictwo od podstaw, remonty itp. -teren powiatu gostynińskiego.
      StPr/19/0554

      Kierowanie samochodami ciężarowymi, dostawczymi towarów na budowy firmy.
      StPr/19/0549

      Wykonywanie wykopów, załadunek i rozładunek towaru na budowie.
      StPr/19/0550

      - Czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci podczas dyżuru nocnego, - podawanie leków zgodnie z zaleceniem lekarza, - pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych, porządkowych itp.,
      StPr/19/0542
      wynagrodzenie od od 15 PLN