Kucharz

Miejsce pracy: Zazamcze 26, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: - Przygotowywanie posiłków, - sporządzanie jadłospisu, - pobieranie produktów z magazynu, - zamawianie produktów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 19.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
      • średnie ogólnokształcące
        Pracodawca: Powiatowy Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych
        Adres: Józefa Ozdowskiego 1a, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Monika Kuźnicka
        Numer telefonu: 242352685
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: od zaraz, Godziny : 8.00-14.00
        Zapoznanie się z zasadami obsługi urządzeń: komputerowy program zintegrowany z systemem krajowym, obsługa urządzeń biurowych, drukarka, kasa fiskalna, obsługa terminala płatniczego, kasy fiskalnej, ob
        StPr/19/0641
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        Wykonywanie prac administracyjno-biurowych, archiwizowanie, magazynowanie dokumentów, druków i innych materiałów związanych z działaniem Biura Powiatowego, przyjmowanie akt, przechowywanie i ewidencja
        StPr/19/0642

        StPr/19/0643

        Do zadań pracownika administracji należy: biegła umiejętność pisania na komputerze, sporządzanie pism, przepisywanie wcześniej przygotowanych pism, pisanie ze słuchu, obsługa urządzeń biurowych. Praco
        StPr/19/0644
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Praca przy wylęgu piskląt.
        StPr/19/0635
        wynagrodzenie od od 18 PLN

        Praca na hali sprzedaży. -tworzenie zamówień, -zarządzanie personelem, -obsługa klienta.
        StPr/19/0630
        wynagrodzenie od od 4 096 PLN

        Zapoznanie sie z asortymentem, metkowanie, układanie na półkach, sprawdzanie przydatnosci do spożycia, nauka kodów towarów, nabijanie na kasę fiskalną, przyjmowanie gotówki i wydawanie paragonu, dbani
        StPr/19/0631

        StPr/19/0632
        wynagrodzenie od od 3 077 PLN

        Praca na hali sprzedaży. -obsługa kasy, -obsługa klientów, -wykładanie towaru, -praca na stoisku mięsnym.
        StPr/19/0633
        wynagrodzenie od od 2 350 PLN

        Współudział w rozkroju materiałów odzieżowych, udział w dobieraniu materiałów odzieżowych, dodatków krawieckich i ozdób, odrysowywanie materiału, szycie.
        StPr/19/0621