Sprzedawca-kasjer

Miejsce pracy: 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Praca na hali sprzedaży. -obsługa kasy, -obsługa klientów, -wykładanie towaru, -praca na stoisku mięsnym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 31.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 350 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widzana umiejętność obsługi kasy fiskalnej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA
      Adres: Ostrowska 122, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Adler
      Numer telefonu: 665941451
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: od zaraz, Godziny : 8.00-15.00
      Zapoznanie się z zasadami obsługi urządzeń: komputerowy program zintegrowany z systemem krajowym, obsługa urządzeń biurowych, drukarka, kasa fiskalna, obsługa terminala płatniczego, kasy fiskalnej, ob
      StPr/19/0641
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Wykonywanie prac administracyjno-biurowych, archiwizowanie, magazynowanie dokumentów, druków i innych materiałów związanych z działaniem Biura Powiatowego, przyjmowanie akt, przechowywanie i ewidencja
      StPr/19/0642

      StPr/19/0643

      Do zadań pracownika administracji należy: biegła umiejętność pisania na komputerze, sporządzanie pism, przepisywanie wcześniej przygotowanych pism, pisanie ze słuchu, obsługa urządzeń biurowych. Praco
      StPr/19/0644
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Praca przy wylęgu piskląt.
      StPr/19/0635
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      Praca na hali sprzedaży. -tworzenie zamówień, -zarządzanie personelem, -obsługa klienta.
      StPr/19/0630
      wynagrodzenie od od 4 096 PLN

      Zapoznanie sie z asortymentem, metkowanie, układanie na półkach, sprawdzanie przydatnosci do spożycia, nauka kodów towarów, nabijanie na kasę fiskalną, przyjmowanie gotówki i wydawanie paragonu, dbani
      StPr/19/0631

      StPr/19/0632
      wynagrodzenie od od 3 077 PLN

      Praca na hali sprzedaży. -obsługa kasy, -obsługa klientów, -wykładanie towaru, -praca na stoisku mięsnym.
      StPr/19/0633
      wynagrodzenie od od 2 350 PLN

      Współudział w rozkroju materiałów odzieżowych, udział w dobieraniu materiałów odzieżowych, dodatków krawieckich i ozdób, odrysowywanie materiału, szycie.
      StPr/19/0621