Sprzedawca

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 21, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, układanie towaru na półkach, metkowanie, utrzymywanie porządku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 26.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
  • pomaturalne/policealne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe (osoba do przyuczenia)
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PUH. Brzyski Mariusz
    Adres: Tadeusza Kościuszki 21, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Mariusz Brzyski
    Numer telefonu: 602595784
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Świadectwa szkolne
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: od zaraz, Godziny : 8.00-15.00
    obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie dostaw, przygotowywanie produktów do sprzedaży, pomoc nabywcy przy wyborze towaru, dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży, przestrzeganie warunków sanitarn
    StPr/19/0762
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    wykonywanie prac porządkowych n aterenie stacki paliw, informowanie klientów o ofercie sprzedażowej, wykonywanie prac związanych z obsługą klienta, obsługiwanie urządzeń technicznych stosowanych w sta
    StPr/19/0763
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    StPr/19/0764

    wykonywanie drobnych prac remontowych w tym m.in. malarskich, murarskich, wykonywanie prac porządkowych w pomieszczeniach Starostwa i wokół obiektów Starostwa Powiatowego
    StPr/19/0755

    prace porządkowo-naprawcze w obiektach nalezących do placówki (zamiatanie, wynoszenie mebli, koszenie trawy, odśnieżanie, malowanie, grabienie, porządki w samochodach służbowych oraz w pomieszczeniach
    StPr/19/0759

    Opieka nad osobami w każdym wieku, dotkniętymi chorobami psychicznymi, zaburzeniami osobowości. Umiejętność radzenia sobie z trudnymi przejawami zachowań, podawanie leków.
    StPr/19/0760
    wynagrodzenie od od 4 370 PLN

    przygotowywanie towaru do sprzedaży, serwowanie klientom wypieków, herbaty, kawy, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, obsługa klienta, dbanie o czystośc na stanowisku pracy i w jego obrębie
    StPr/19/0752

    Samodzielne układanie glazury i terakoty w budynkach.
    StPr/19/0754

    Przygotowanie terenu do układania kostki brukowej. Układanie kostki brukowej.
    StPr/19/0749
    wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

    Prace pomocnicze przy budowach, montarzu okien, drzwi itp.
    StPr/19/0745