Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Miejsce pracy: Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Skierowany bezrobotny będzie wykonywał pracę montażu ścian działowych, sufitów podwieszanych, montował płyty podłogowe i okładziny ścienne w suchej zabudowie, wykonywał pomocnicze prace malarsko-tapec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 30.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
    • średnie zawodowe
    • pomaturalne/policealne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Płocka 66/68, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Ilona Świątkowska
      Numer telefonu: 242697178
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie dostaw, przygotowywanie produktów do sprzedaży, pomoc nabywcy przy wyborze towaru, dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży, przestrzeganie warunków sanitarn
      StPr/19/0762
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      wykonywanie prac porządkowych n aterenie stacki paliw, informowanie klientów o ofercie sprzedażowej, wykonywanie prac związanych z obsługą klienta, obsługiwanie urządzeń technicznych stosowanych w sta
      StPr/19/0763
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      StPr/19/0764

      wykonywanie drobnych prac remontowych w tym m.in. malarskich, murarskich, wykonywanie prac porządkowych w pomieszczeniach Starostwa i wokół obiektów Starostwa Powiatowego
      StPr/19/0755

      prace porządkowo-naprawcze w obiektach nalezących do placówki (zamiatanie, wynoszenie mebli, koszenie trawy, odśnieżanie, malowanie, grabienie, porządki w samochodach służbowych oraz w pomieszczeniach
      StPr/19/0759

      Opieka nad osobami w każdym wieku, dotkniętymi chorobami psychicznymi, zaburzeniami osobowości. Umiejętność radzenia sobie z trudnymi przejawami zachowań, podawanie leków.
      StPr/19/0760
      wynagrodzenie od od 4 370 PLN

      przygotowywanie towaru do sprzedaży, serwowanie klientom wypieków, herbaty, kawy, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, obsługa klienta, dbanie o czystośc na stanowisku pracy i w jego obrębie
      StPr/19/0752

      Samodzielne układanie glazury i terakoty w budynkach.
      StPr/19/0754

      Przygotowanie terenu do układania kostki brukowej. Układanie kostki brukowej.
      StPr/19/0749
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

      Prace pomocnicze przy budowach, montarzu okien, drzwi itp.
      StPr/19/0745