Główny księgowy/ księgowy

Miejsce pracy: Bierzewicka 67, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: - prowadzenie rachunkowości jednostki zgodnie z ustawą o rachunkowości i ustawą o finansach publicznych, - zapewnienie właściwej i terminowej realizacji zadań zgodnie z regulaminem organizacyjnym jedn
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.11.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe, ekonomiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane wykształcenie i staż pracy: - wyższe: ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub studia podyplomowe i co
      Pracodawca: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gostyninie
      Adres: Bierzewicka 67, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Maria Wróblewska
      Numer telefonu: 242352204
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Wymagane niezbędne dokumenty: - dokumenty potwierdzające spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie wykształcenia, - oświadczenie o pełnej zdolności do
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: od zaraz, Godziny : 7:30 do 15:00
      1) Utrzymywanie pojazdu w stałej gotowości eksploatacyjnej oraz używanie go wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem. 2) Przestrzeganie przepisów o ruchu drogowym, transporcie drogowym oraz czasie prac
      StPr/19/0830
      wynagrodzenie od 2 300 - 3 300 PLN

      Ekspozycja i sprzedaż towarów w wyspecjalizowanych sklepach "TIFO"
      StPr/19/0822
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Kierowanie bieżącą działalnością sklepu, kierowanie i motywowanie zespołu do wyników sprzedaży.
      StPr/19/0823
      wynagrodzenie od od 2 450 PLN

      -kompleksowa obsługa maszyn CNC, -przygotowanie części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki, -sprawdzanie parametrów procesu obróbki i monitorowanie pracy maszyn, -kontrola zgodności produkcji
      StPr/19/0818
      wynagrodzenie od od 25 PLN

      - prowadzenie rachunkowości jednostki zgodnie z ustawą o rachunkowości i ustawą o finansach publicznych, - zapewnienie właściwej i terminowej realizacji zadań zgodnie z regulaminem organizacyjnym jedn
      StPr/19/0819
      wynagrodzenie od 2 600 - 4 000 PLN

      Praca socjalna, znajomość przepisów ustawy o pomocy społecznej, ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej, finansowej ze środków publicznych, ustawy o ochronie zdrowia psychicznego, ustawie o świadczen
      StPr/19/0821
      wynagrodzenie od 2 900 - 3 500 PLN

      Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych głównego przedsiębiorstwa i podmiotów powiązanych. Sporządzanie sprawozdań finansowych. Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE,
      StPr/19/0817
      wynagrodzenie od 2 900 - 5 500 PLN

      1. Prowadzenie całokształtu spraw związanych z prowadzonymi inwestycjami; 2. Nadzorowanie prac budowlanych prowadzonych przez Wykonawców na rzecz Spółdzielni; 3. Prowadzenie całokształtu spraw dotycz
      StPr/19/0811
      wynagrodzenie od 2 400 - 3 500 PLN

      Szkolenie w zakresie czytania dokumentacji montazowej, analiza dokumentów, zapoznanie się z katalogami, wykonywanie pomiarów, zapoznanie się z obsługą maszyn i narzędzi pomiarowych, nauka wykonywania
      StPr/19/0803
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Obsługa koparko-ładowarki JCB-3CX.
      StPr/19/0794
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN