Zastępca głównej księgowej - specjalista ds. finansowych

Miejsce pracy: Spółdzielcza 5, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: - dekretowanie i księgowanie dokumentów zewnętrznych, - naliczanie i księgowanie zobowiązań podatkowych, - rozliczanie kosztów (np. rozliczanie paliwa, kosztów transportu), - naliczanie odpisów na fun
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.12.2019
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Wymagania pożądane
    • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Rachunkowość lub finanse
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagania w stosunku do kandydatów: - wykształcenie wyższe ekonomiczne (o profilu rachunkowość lub finanse) i co najmniej dwuletni staż pracy na podobnym lub zbliżonym stanowisku, - wykształcenie śred
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Gostynińska Spółdzielnia Mieszkaniowa
      Adres: Spółdzielcza 5, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Renata Szczęsna
      Numer telefonu: 242352026
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: 1) Życiorys (CV), list motywacyjny, informacja o sposobie kontaktowania się z kandydatem, 2) Odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych, studiów podypl
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, Termin: od zaraz do10.12.2019r., Godziny : 08:00 - 15:00
      - dekretowanie i księgowanie dokumentów zewnętrznych, - naliczanie i księgowanie zobowiązań podatkowych, - rozliczanie kosztów (np. rozliczanie paliwa, kosztów transportu), - naliczanie odpisów na fun
      StPr/19/0836
      wynagrodzenie od 4 000 - 7 000 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych.
      StPr/19/0834
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      Wykonywanie i kontrola kosztorysów budowlanych. Przygotowywanie harmonogramu robót. Analiza zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowej. Sporządzanie i sprawdzanie przedmiarów robót.
      StPr/19/0832
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Oferowanie klientom produktów bankowych, realizowanie wpłat i wypłat gotówkowych w placówce.
      StPr/19/0831