Monter ociepleń budynków

Miejsce pracy: Sosnowa 6, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Praca przy docieplaniu budynków-praca na terenie powiatu gostynińskiego i płockiego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane doświadczenie przy docieplaniu budynków.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Zakład Usługowo-Budowlany Zieliński Zbigniew
    Adres: Sosnowa 6, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Zbigniew Zieliński
    Numer telefonu: 601063084
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: brak wymagań
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: od zaraz, Godziny : 8.00-15.00
    Sprzedaż produktów spożywczych i przemysłowych, wykładanie towaru na półki, utrzymanie porządku i inne czynności wykonywane na zajmowanym stanowisku
    StPr/20/0192
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Zapoznanie z obiegiem dokumentów, wprowadzanie danych do bazy komputerowej, archiwizowanie i kompletowanie dokumentów, kopiowanie dokumentów, przyjmowanie i opracowywanie ofert i zamówień, projektowa
    StPr/20/0184
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    StPr/20/0185

    Dobieranie odpowiednich kwiatów i roślin do danego wyrobu, wykonywanie zamówionych kompozycji kwaitowych wg. zasad techniki bukieciarstwa, wykonywanie drobnych kompozycji kwiatowych, okolicznościowych
    StPr/20/0188

    Zapoznanie się z asortymentem towarowym, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsługa klienta, rozkładanie towarów na półki, metkowanie towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym
    StPr/20/0151

    Obsługa klienta indywidualnego, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie płatności za wstęp na siłownię, sprzedaż produktów (suplementów diety), dbałośc o higienę i porządek na stanowisku pracy, pomoc kli
    StPr/20/0168

    Analiza założeń projektu graficznego, obsługa programu graficznego Corel, opracowywanie poszczególnych elementów, dostosowanie projektu do założeń klienta, dostosowanie koniecznych narzędzi, przygotow
    StPr/20/0175

    Budownictwo od podstaw, remonty itp. -teren powiatu gostynińskiego i płockiego.
    StPr/20/0101

    Praca przy docieplaniu budynków-praca na terenie powiatu gostynińskiego i płockiego.
    StPr/20/0104