Pracownik ochrony

Miejsce pracy: Krośniewicka 7, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Ochrona obiektu, informowanie klientów o rozmieszczeniu biura obsługi klienta.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 13.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Pracodawca: "PETECKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Rudzka 11/13, 93-457 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Alina Strzelecka
    Numer telefonu: 24 235 2323 wew. 15
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z reprezentantem pracodawcy telefoniczny lub osobisty 8.00-16.00 (CV można złożyć w siedzibie firmy-ul. Krośniewicka 7; Gostynin)
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: od zaraz, Godziny : 8.00-1600
    Praca na stanowisku asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Gostyninie. Konkurs składać się będzie z trzech etapów: 1. etap pierwszy - wstępnej weryfikacji zgłoszeń pod kątem spełnienia wymogów formalnych przystąpienia do konkursu. Po przeprowadzeniu pierwszego etapu komisja konkursowa ustali listę kandydatów zakwalifikowanych do II etapu i ogłosi ją nie później niż na 7 dni przed terminem rozpoczęcia II etapu konkursu na tablicy ogłoszeń Sądu Rejonowego w Gostyninie oraz na stronie internetowej sądu www.gostynin.sr.gov.pl 2. etap drugi - testu obejmujacego 36 pytań z zakresu prawa cywilnego i karnego oraz postepowania cywilnego i prawnego oraz pracy pisemnej na jeden z dwóch tematów z zakresu prawa cywilnego i prawa karnego, wybrany przez kandydata. Po przeprowadzeniu drugiego etapu komisja konkursowa ustali listę kondydatów zakwalifikowanych do III etapu i ogłosi ją na tablicy ogłoszeń Sądu Rejonowego oraz na stronie internetowej www.gostynin.sr.gov.pl 3. etap trzeci - rozmowy kwalifikacyjnej. Po przeprowadzeniu III etapu komisja konkursowa wyłoni kandydata na stanowisko asystenta sędziego i ogłosi informację na tablicy ogłoszeń Sądu Rejonowego w Gostyninie oraz na stronie internetowej www.gostynin.sr.gov.pl
    StPr/20/0691
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Sprzedaż obuwia na targowiskach- teren powiatu gostynińskiego.
    StPr/20/0479

    Załadunek i rozładunek towarów na placu magazynowym, prace porządkowe na placu.
    StPr/20/0473

    Naprawa i malowanie samochodów osobowych.
    StPr/20/0457

    Pielęgnacja mieszkańców pozostających w domu pomocy społecznej.
    StPr/20/0449
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Montaż stolarki z PCV.
    StPr/20/0436

    Ochrona obiektu, informowanie klientów o rozmieszczeniu biura obsługi klienta.
    StPr/20/0438

    Prace pomocnicze przy produkcji wyrobów z drewna (schody, drzwi, podłogi).
    StPr/20/0425

    ROZBIERANIE NA CZĘŚCI ZASADNICZE PÓŁTUSZ WIEPRZOWYCH.
    StPr/20/0426

    1. Profesjonalna obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmy. 2. Doradztwo w zakresie doboru oferowanych usług. 3. Przygotowanie ofert dla klientów. 4. Tworzenie zestawień na potrzeby Zarządu. 5. Nawiązywanie relacji biznesowych z klientami.
    StPr/20/0419
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN