Pielęgniarka

Miejsce pracy: 3 Maja 47, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Pielęgnacja mieszkańców pozostających w domu pomocy społecznej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 15.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
    Uprawnienia:
    • książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
      • pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane. Komunikatywność
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Czarnowie
        Adres: 09-541 Czarnów 5, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Marta Miętkiewicz
        Numer telefonu: 24 2350563 ww.55
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: świadectwa szkolne, pracy,
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: poniedziałek-piątek, Godziny : 7:00-15:00
        Praca na stanowisku asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Gostyninie. Konkurs składać się będzie z trzech etapów: 1. etap pierwszy - wstępnej weryfikacji zgłoszeń pod kątem spełnienia wymogów formalnych przystąpienia do konkursu. Po przeprowadzeniu pierwszego etapu komisja konkursowa ustali listę kandydatów zakwalifikowanych do II etapu i ogłosi ją nie później niż na 7 dni przed terminem rozpoczęcia II etapu konkursu na tablicy ogłoszeń Sądu Rejonowego w Gostyninie oraz na stronie internetowej sądu www.gostynin.sr.gov.pl 2. etap drugi - testu obejmujacego 36 pytań z zakresu prawa cywilnego i karnego oraz postepowania cywilnego i prawnego oraz pracy pisemnej na jeden z dwóch tematów z zakresu prawa cywilnego i prawa karnego, wybrany przez kandydata. Po przeprowadzeniu drugiego etapu komisja konkursowa ustali listę kondydatów zakwalifikowanych do III etapu i ogłosi ją na tablicy ogłoszeń Sądu Rejonowego oraz na stronie internetowej www.gostynin.sr.gov.pl 3. etap trzeci - rozmowy kwalifikacyjnej. Po przeprowadzeniu III etapu komisja konkursowa wyłoni kandydata na stanowisko asystenta sędziego i ogłosi informację na tablicy ogłoszeń Sądu Rejonowego w Gostyninie oraz na stronie internetowej www.gostynin.sr.gov.pl
        StPr/20/0691
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Sprzedaż obuwia na targowiskach- teren powiatu gostynińskiego.
        StPr/20/0479

        Załadunek i rozładunek towarów na placu magazynowym, prace porządkowe na placu.
        StPr/20/0473

        Naprawa i malowanie samochodów osobowych.
        StPr/20/0457

        Pielęgnacja mieszkańców pozostających w domu pomocy społecznej.
        StPr/20/0449
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        Montaż stolarki z PCV.
        StPr/20/0436

        Ochrona obiektu, informowanie klientów o rozmieszczeniu biura obsługi klienta.
        StPr/20/0438

        Prace pomocnicze przy produkcji wyrobów z drewna (schody, drzwi, podłogi).
        StPr/20/0425

        ROZBIERANIE NA CZĘŚCI ZASADNICZE PÓŁTUSZ WIEPRZOWYCH.
        StPr/20/0426

        1. Profesjonalna obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmy. 2. Doradztwo w zakresie doboru oferowanych usług. 3. Przygotowanie ofert dla klientów. 4. Tworzenie zestawień na potrzeby Zarządu. 5. Nawiązywanie relacji biznesowych z klientami.
        StPr/20/0419
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN