Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Spacerowa 9, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prace ziemne, betonowe, murarskie. Prace pomocnicze: murarskie, malarskie, dekarskie. Prace fizyczne zlecone przez pracodawcę.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 4 150 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane umiejętności w malowaniu, tynkowaniu, murowaniu, pracach wykończeniowych.
      Pracodawca: ZAKŁAD BUDOWLANY I INSTALACJI SANITARNYCH ANDRZEJ OBSZYŃSKI
      Adres: Spacerowa 9, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Damian Matusiak
      Numer telefonu: 728322629
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: mile widziane prawo jazdy kat. B
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: od zaraz, Godziny : 8.00-15.00
      Montaż stolarki z PCV.
      StPr/20/0530
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      - Protokołowanie na rozprawach sądowych, przygotowanie akt ksiąg wieczystych, pomoc bieżąca w wydziale ksiąg wieczystych, - protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach, sporządzanie wysyłanie wezwań i zawiadomień, wykonywanie zarządzeń. staż w godz 7:30 - 15: 30
      StPr/20/0802
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      - Kierowanie robotami budowlanymi, - nadzór nad magazynem, - zaopatrzenie, - planowanie robót, - ocena postępu robót, - koordynowanie prac.
      StPr/20/0524
      wynagrodzenie od od 4 150 PLN

      - Kierowanie pracownikami, - ocena postępu prac, - planowanie robót, - zaopatrzenie, - czytanie projektów, - wykonywanie prac zgodnie z projektem, - rozpatrywanie wykonanych prac i postępu robót.
      StPr/20/0525

      Zapoznanie z obsługą techniczną urządzeń biurowych, zapoznanie się z przepisami prawa podatkowego, wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego, archiwizacja dokumentów.
      StPr/20/0519

      Zapoznanie z obsługą urządzeń biurowych, zapoznanie z ustawą o postępowaniu egzekucyjnym w administracji oraz przepisami KPA, wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego, segregowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa poczty elektonicznej i elektronicznego obiegu dokumentów, archiwizacja dokumentów.
      StPr/20/0520

      Pielęgnacja mieszkańców pozostających w domu pomocy społecznej.
      StPr/20/0513
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Załadunek i rozładunek pojazdów, przyjmowanie i wydawanie towarów, współpraca z pozostałymi działami firmy.
      StPr/20/0512
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Dostarczanie i rozdawanie posiłków dla pacjentów, utrzymanie w czystości naczyń i sprzętu w pomieszczeniach kuchennych w oddziałach, - wykonywanie prac porządkowych w pomieszczeniach oddziałów zgodnie z przepisami sanitarnymi oraz z obowiązującymi w KOZZD standardami i procedurami, -dbanie o bezpieczeństwo personelu i pacjentów w zespole.
      StPr/20/0508
      wynagrodzenie od od 3 310 PLN

      Przestrzeganie terminów realizowanych tras. Dbanie o stan techniczny pojazdów i zgłaszanie ewentualnych awarii. Odpowiednie zabezpieczenie towaru. Transport krajowy i zagraniczny w krajach UE.
      StPr/20/0623
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN