Pielęgniarka

Miejsce pracy: 3 Maja 47, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Pielęgnacja mieszkańców pozostających w domu pomocy społecznej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 17.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
    Uprawnienia:
    • książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
      Wymagania pożądane
      • pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
      • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane. Komunikatywność
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Czarnowie
        Adres: 09-541 Czarnów 5, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Marta Miętkiewicz
        Numer telefonu: 24 2350563 ww.55
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: świadectwa szkolne
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: poniedziałek-piątek, Godziny : 7:00-15:00
        Montaż stolarki z PCV.
        StPr/20/0530
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        - Protokołowanie na rozprawach sądowych, przygotowanie akt ksiąg wieczystych, pomoc bieżąca w wydziale ksiąg wieczystych, - protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach, sporządzanie wysyłanie wezwań i zawiadomień, wykonywanie zarządzeń. staż w godz 7:30 - 15: 30
        StPr/20/0802
        wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

        - Kierowanie robotami budowlanymi, - nadzór nad magazynem, - zaopatrzenie, - planowanie robót, - ocena postępu robót, - koordynowanie prac.
        StPr/20/0524
        wynagrodzenie od od 4 150 PLN

        - Kierowanie pracownikami, - ocena postępu prac, - planowanie robót, - zaopatrzenie, - czytanie projektów, - wykonywanie prac zgodnie z projektem, - rozpatrywanie wykonanych prac i postępu robót.
        StPr/20/0525

        Zapoznanie z obsługą techniczną urządzeń biurowych, zapoznanie się z przepisami prawa podatkowego, wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego, archiwizacja dokumentów.
        StPr/20/0519

        Zapoznanie z obsługą urządzeń biurowych, zapoznanie z ustawą o postępowaniu egzekucyjnym w administracji oraz przepisami KPA, wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego, segregowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa poczty elektonicznej i elektronicznego obiegu dokumentów, archiwizacja dokumentów.
        StPr/20/0520

        Pielęgnacja mieszkańców pozostających w domu pomocy społecznej.
        StPr/20/0513
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        Załadunek i rozładunek pojazdów, przyjmowanie i wydawanie towarów, współpraca z pozostałymi działami firmy.
        StPr/20/0512
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        Dostarczanie i rozdawanie posiłków dla pacjentów, utrzymanie w czystości naczyń i sprzętu w pomieszczeniach kuchennych w oddziałach, - wykonywanie prac porządkowych w pomieszczeniach oddziałów zgodnie z przepisami sanitarnymi oraz z obowiązującymi w KOZZD standardami i procedurami, -dbanie o bezpieczeństwo personelu i pacjentów w zespole.
        StPr/20/0508
        wynagrodzenie od od 3 310 PLN

        Przestrzeganie terminów realizowanych tras. Dbanie o stan techniczny pojazdów i zgłaszanie ewentualnych awarii. Odpowiednie zabezpieczenie towaru. Transport krajowy i zagraniczny w krajach UE.
        StPr/20/0623
        wynagrodzenie od od 5 500 PLN