Technik budownictwa

Miejsce pracy: Spacerowa 9, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: - Kierowanie robotami budowlanymi, - nadzór nad magazynem, - zaopatrzenie, - planowanie robót, - ocena postępu robót, - koordynowanie prac.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 4 150 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, budowlane
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, umiejętność pracy w zespole, kierowanie ludźmi, kierowanie robotami budowlanymi.
        Pracodawca: ZAKŁAD BUDOWLANY I INSTALACJI SANITARNYCH ANDRZEJ OBSZYŃSKI
        Adres: Spacerowa 9, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Damian Matusiak
        Numer telefonu: 728322629
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: świadectwa szkolne, prawo jazdy kat. B
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: od zaraz, Godziny : 8.00-15.00
        Prace porządkowe-koszenie trawników, utrzymanie czystości na placu itp.
        StPr/20/0578
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Przygotowanie potraw kuchni regionalnej bengalskiej oraz hinduskiej wg oryginalnych przepisów. Właściwy dobór przypraw i składników. Współpraca z pracownikami w zakresie przyjmowania i wydawania zamawianych potraw. Zgłaszanie zapotrzebowania na produkty oraz ich zamawianie.
        StPr/20/0577
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        Sprzątanie: pracowni szkolnych, pomieszczeń biurowych, sali gimnastycznej, korytarzy, łazienek, schodów wejściowych do szkoły i terenu wokół szkoły; dezynfekcja: łazienek, ławek w pracowniach szkolnych; dyżurowanie przy wejściach do szkoły.
        StPr/20/0574

        Obsługa obiektów sportowych boisk: sportowego, orlików, kortów tenisowych, prace porządkowe na tych obiektach i wokół nich, pomoc przy organizacji impre, dbanie o stan techniczny powierzonego mienia, przyjmowanie i wydawanie sprzętu sportowego grup sportowych i osób indywidulanych, konserwacja sprzętu.
        StPr/20/0517
        wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

        Dostawy zamówień do klientów (zgodnie z godz. awizacji). Pomoc w załadunku i rozładunku samochodów oraz mocowanie uniemożliwiające przemieszczanie się ładunku w czasie jazdy. Sprawdzanie dostarczonego towaru pod kątem jego kompletności i uszkodzeń; Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu. Prowadzenie dokumentacji związanej z przewożonymi ładunkami.
        StPr/20/0552
        wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

        - Kierowanie robotami budowlanymi, - nadzór nad magazynem, - zaopatrzenie, - planowanie robót, - ocena postępu robót, - koordynowanie prac.
        StPr/20/0524
        wynagrodzenie od od 4 150 PLN

        - Kierowanie pracownikami, - ocena postępu prac, - planowanie robót, - zaopatrzenie, - czytanie projektów, - wykonywanie prac zgodnie z projektem, - rozpatrywanie wykonanych prac i postępu robót.
        StPr/20/0525