Mechanik samochodów osobowych

Miejsce pracy: Bierzewicka 25, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Naprawy samochodów osobowych i dostawczych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.10.2020
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagane umiejętności w zawodzie mechanika
    Pracodawca: ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY 'DAL-GOST I' MICHAŁ DALKOWSKI
    Adres: Bierzewicka 25, 09-500 Gostynin, powiat: gostyniński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Michał Dalkowski
    Numer telefonu: 601166179
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: świadectwa pracy
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: od zaraz
    Dbałość o powierzone jego pieczy osiedle, jego wypozażenie oraz urządzenia techniczne. Sprzątanie altan śmietnikowych, usuwanie nieczystości z powierzchni dróg wewnątrz osiedlowych, tj. chodników, parkingów, placy zabaw i zieleńców oraz chodnika na odcinku ulicy wzdłuż osiedla. Wygaszanie punktów świetlnych w pomieszczeniach ogólnego użytku jak: klatki schodowe, korytarze piwniczne, światło nad drzwiami do budynków. Inne prace zlecone przez pracodawcę.
    StPr/20/0604
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    bra
    StPr/20/0605

    Dbanie o bezpieczeństwo personelu i pacjentów. Towarzyszenie w spacerach oraz zabezpieczanie agresywnych pacjentów.
    StPr/20/0598
    wynagrodzenie od od 3 360 PLN

    ROZBIERANIE NA CZĘŚCI ZASADNICZE PÓŁTUSZ WIEPRZOWYCH.
    StPr/20/0600
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    - praca przy produkcji wędlin i wędzonek - inne prace produkcyjne
    StPr/20/0601

    Sprzedaż produktów spożywczych i przemysłowych, wykładanie towaru na półki, utrzymanie porządku i inne czynności wykonywane na zajmowanym stanowisku
    StPr/20/0590

    Naprawy samochodów osobowych i dostawczych.
    StPr/20/0585
    wynagrodzenie od 3 500 - 4 000 PLN