Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
4
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
1
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
3
13:48, 29.11.2018
Choć społeczeństwo polskie coraz szybciej się bogaci to kupno samochodu z rynku wtórnego jeszcze przez długi czas zostanie jedynym rozwiązaniem by stać się posiadaczem własnych czterech kółek dla większości rodzin.
14:34, 28.11.2018
Dawno nie jechałeś taksówką i nie wiesz ile wynosi średnia cena za kurs? Dzisiaj postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się opłatom, jakie są pobierane przez taksówkarzy za ich usługi. Z dalszej części artykułu dowiesz się też kto najczęściej zamawia taksówki i w jaki sposób płaci za przejazd. Zapraszamy do lektury.
13:37, 26.11.2018
Ubezpieczenie turystyczne to coś więcej niż tylko formalność, jaką dopełnić trzeba przed wyjazdem. Jego zadaniem jest osobie lub całej grupie osób nim objętych zapewnić pomoc w razie zajścia nieszczęśliwych zdarzeń i zagwarantować zwrot kosztów leczenia lub transportu medycznego. Wysokość składki ubezpieczeniowej zależy w dużej mierze od celu podróży, długości eskapady oraz ilości osób, która mają zostać objęte polisą. Jednak to nie cena powinna być czynnikiem decydującym o tym, czy dana oferta ubezpieczeniowa jest warta naszej uwagi, lecz zakres zaproponowanej nam ochrony. Ten natomiast można dobrać w taki sposób, aby stworzyć indywidualną ofertę dostosowaną do naszych potrzeb i oczekiwań.
15:40, 21.11.2018
Smartfony z logo nadgryzione jabłka nie należą do najtańszych, wręcz przeciwnie – można zaliczyć je do najwyższej półki cenowej w segmencie telefonów komórkowych. Nie ma się czemu dziwić, w końcu Apple produkuje dobrej jakości sprzęty, których użytkownicy chwalą je za bardzo stabilną pracę i możliwość wykorzystywania do pracy, np. przez grafików czy programistów.
13:02, 19.11.2018
Zainteresowanie caravaningiem w Polsce wciąż rośnie, jednak nadal jest ono dużo mniejsze niż w Niemczech, Holandii czy Wielkiej Brytanii. Oczywiście jest kilka powodów, które spowalniają popularyzację tej formy wypoczynku w naszym kraju. Jednym z nich są wysokie ceny nowych pojazdów typu kamper czy przyczepa kempingowa. Za model średniej klasy zapłacić trzeba nawet 100 tys. albo i więcej. Nie ma się więc czemu dziwić, że tak wielu Polaków z braku środków finansowych musi zrezygnować z podróżowania kamperem. Są jednak i tacy, którzy mimo przeciwności chcą przeżyć przygodę życia. Na tych drugich czekają kampery na wynajem.
09:26, 16.11.2018
Karawaning, czyli zwiedzanie świata kamperem, daje możliwość podróżowania bez wyznaczonego planu, będąc niezależnym od osób trzecich, nie trzymając się wypełnionego po brzegi harmonogramu. Jest to dobra opcja dla wszystkich tych, którzy nie boją się wyzwań i są w stanie odnaleźć się w każdej sytuacji, w jakiej się znajdą.
09:49, 23.10.2018
Introwertyzm to jeden z rodzajów osobowości. Ludzie, którzy posiadają taki typ osobowości są osobami raczej mało towarzyskimi, preferują spędzać czas w zaciszu swojego domu, w samotności, z dala od jakichkolwiek bodźców zewnętrznych. Przy nawiązywaniu relacji potrzebują więcej czasu niż ekstrawertycy. Jeśli chodzi o pracę – jej efekty są najlepsze, kiedy pracownik wykonuje zadanie sam, izoluje się od innych i całkowicie angażuje się w powierzone mu zadanie. Czy dla takich ludzi znajdzie się odpowiednia praca? W jakich zawodach sprawdzą się najlepiej? Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy listę zawodów dla typowych samotników.
09:38, 23.10.2018
Napisałaś rewelacyjne ogłoszenie o pracę, myślisz sobie, że na pewno za chwilę ktoś oddzwoni, napisze. Tymczasem… cisza. Czyżby nikt nie chciał u ciebie pracować?
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
08:29, 24.09.2018
W tramwaju i w autobusie. W sklepie, banku, aptece i przychodni. Czekając na przystanku, stojąc w korkach, robiąc zakupy. W pracy i w domu. Zajmując się banalnymi lub poważnymi sprawami. Wtedy, gdy masz wolny czas i wtedy, gdy Twój grafik pęka w szwach. Bez względu na miejsce, czas i okoliczności – wymarzona oferta pracy może pojawić się na Twoim telefonie. Dowiedz się, jakie korzyści niesie aplikacja do szukania pracy Pracuj.pl.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
7
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
2
13:32, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone