Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:46, 19.06.2019
W jakiej sytuacji sąd nie orzeknie rozwodu? Czy adwokat będzie w stanie coś zaradzić?
13:41, 19.06.2019
08:11, 12.06.2019
Wyjście na rower, do zoo, a może do kina? Jeśli szukasz czegoś innego niż zwykle, wybierz się ze swoją pociechą do sali zabaw!
13:48, 07.06.2019
Balkon nie musi, a nawet nie powinien, wyglądać nijako. To przecież może być fantastyczne miejsce na codzienny relaks w otoczeniu ciekawych roślin. Nawet z najmniejszego balkonu można wyczarować niepowtarzalne miejsce, w którym przyjemnie posiedzieć. W takim razie sprawdźmy, jak urządzić balkon, aby stał się piękną wizytówką.
13:42, 03.06.2019
Planując remont starszego domu lub mieszkania musimy liczyć się z faktem, że nie tylko odświeżenia wymaga wyposażenie, ściany czy okna, nierzadko musimy wymienić wszystkie instalacje, w tym również wodne czy elektryczne. Jest to zdecydowanie trudniejsze zadanie, niż stworzenie nowej instalacji w nowym domu. Najczęściej kładzie się nową instalację obok starej, ponieważ usuwanie poprzedniej instalacji niestety przewyższa korzyści z tego płynące.
12:35, 31.05.2019
Niewątpliwie najwygodniej jest mieć doświadczonego księgowego zawsze pod ręką. Dopytanie o szczegóły jakiejś transakcji, formę rozliczenia, przepis prawny jest wtedy szybsze i bardziej praktyczne niż wiszenie na infolinii podatkowej. Jednak oznacza również całkiem spore koszty, które w wielu firmach są zbyt duże jak na całościowy budżet. Na szczęście można skorzystać z dobrodziejstw, jakim jest outsourcing usług księgowych i wynająć biuro rachunkowe na odległość.
08:25, 31.05.2019
Firma nie musi posiadać własnego działu IT, by działać bezpieczne. Alternatywna propozycja to obsługa informatyczna dostarczana jako outsourcing!
10:13, 28.05.2019
Nowoczesne malowanie, można powiedzieć, że już dość dawno pędzle i tradycyjne wałki odeszły do lamusa. Obecnie liczy się precyzja i świetna jakość wykonanego malowania. Nowoczesna technika, duże doświadczenie malarza.
08:13, 28.05.2019
Czy żyjesz w przekonaniu, że nic nie zastąpi "małej czarnej" z rana, a nawet kilku filiżanek tego mocnego naparu w ciągu dnia? A może rozglądasz się właśnie za alternatywami, pragniesz zmiany w swoim życiu - czy to z powodu zdrowia, czy po prostu... dla urozmaicenia codzienności? W każdym z przypadków, zastąpienie kawy odżywczym, energetyzującym naparem ziołowym jest na wyciągnięcie ręki! Mowa o naparze z ostrokrzewu paragwajskiego - znanego, jako yerba mate.
11:42, 23.05.2019
Zachowanie miejsca pracy w czystości ma duże znaczenie dla efektywności codziennych zajęć. Poza tym widoczny porządek wpływa pozytywnie na wizerunek firmy. Widok pomieszczeń, w których panuje bałagan, raczej nie nastawi gości – potencjalnych kontrahentów bądź partnerów biznesowych – szczególnie przychylnie do przyszłej współpracy. Dlatego profesjonalne sprzątanie będzie idealnym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorstw, w których wykonuje się szeroko pojmowane prace biurowe.
REKLAMA
11:36, 23.05.2019
Rozglądając się za ozdobami na co dzień, kobiety zwracają uwagę głównie na praktyczny wymiar noszenia danego modelu. Zależy nam, żeby biżuteria była wygodna, nie przeszkadzała w gestykulacji i nie rzucała się zbytnio w oczy. Jednocześnie chcemy, aby stanowiła stylowy dodatek podkreślający naszą kobiecość. Doświadczenie nauczyło nas, że kupując bransoletki nie warto oszczędzać! Ty również zaszalej, zakładając na nadgarstek biżuterię zaprojektowaną i wykonaną przez polskich jubilerów. Wiemy, gdzie taką znaleźć!
08:59, 22.05.2019
Przygodę z muzyką rozpoczynał jako perkusista zespołu Genesis. Następnie Phil Collins został pierwszym głosem legendarnego zespołu rockowego, a teraz muzyk spełnia się, kontynuując karierę solową. Collins w czerwcu zaprezentuje swój materiał przed polską publicznością. Czego można się spodziewać po występie zdobywcy Oscara i nagrody Grammy?
13:21, 16.05.2019
Od początku kwietnia 2017 roku w Polsce, rozpoczęło się prawdziwe trzęsienie ziemi na rynku bukmacherskim. Wówczas weszła w życie nowa ustawa hazardowa, która zabraniała nielegalnym firmom bukmacherkim oferowanie zakładów wzajemnych dla użytkowników grających z obszaru naszego kraju. Wiele znanych i cenionych w Polsce zagranicznych bukmacherów zaczęło się wycofywać z Polski, ale nie wszystkie firmy tak zrobiły, np: bet at home czy Unibet nadal działały w najlepsze bez licencji. Tutaj więc zaczęły się schody dla osób, które nie mają doświadczenia z zakładami sportowymi, aby rozpoznać, który bukmacher jest legalny, a który nie. Jest to o tyle ważne, że obstawiając u nielegalnych można narazić się na wysokie kary. Podpowiemy więc w tym artykule, jak rozpoznać legalną firmę i dlaczego tylko i wyłącznie w takich właśnie powinno się obstawiać mecze.
13:17, 16.05.2019
Wady zgryzu u dzieci i młodzieży, a także u osób dorosłych mogą niekorzystnie wpływać na ich samoocenę i niejednokrotnie powodować kompleksy. Brak poczucia pewności siebie w dorosłym życiu powoduje dyskomfort i w konsekwencji może nawet prowadzić do zaburzeń psychicznych.Dlatego warto zmierzyć się z tym wyzwaniem i podjąć leczenie u odpowiedniego specjalisty – lekarza ortodonty. Ortodoncja jest dziedziną medycyny, która leczy wszelkie wady zgryzu przy użyciu najnowocześniejszych technik. Lekarz ortodonta ściśle współpracuje ze stomatologiem, gdyż leczenie wad zgryzu można przeprowadzić wówczas, gdy zęby są zdrowe.
00:00, 16.05.2019
Rozmowa z kandydatką do Europarlamentu, Panią Barbarą Husiew, wiceprezesem zarządu Stowarzyszenia „Stop Bankowemu Bezprawiu” o niskiej wiarygodności obecnej klasy politycznej, historii legalizacji lichwy w Polsce oraz o pracy na rzecz Stowarzyszenia.
REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone