Zamknij
REKLAMA

3 sposoby na wąskie i małe usta – jak nadać im zmysłowy wygląd?

08:12, 13.02.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Duże, pełne usta od lat są atrybutem kobiecości. Nie każda kobieta może jednak się z nich cieszyć. Na szczęście, są sposoby, aby poprawić wygląd ust!

Usta mogą mieć różne wielkości i kształty. Niektóre kobiety mogą cieszyć się dużymi, ponętnymi ustami, które przyciągają wzrok, podczas gdy u innych są one dość wąskie i małe. Właśnie dlatego do dyspozycji jest dzisiaj pełna gama sposobów na powiększanie ust. Oto 3 z nich, które pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów!

 1. Odpowiedni makijaż ust

  Najprostszym sposobem na poprawę wyglądu ust jest ich odpowiedni makijaż.

  Gdy usta są zbyt małe, wówczas pomaga konturówka oraz dopasowana pomadka, którymi można nadać im odpowiednia wielkość. Najlepiej skupić się na jaśniejszych kolorach, ponieważ te ciemne zmniejszają usta.

  Do malowania małych ust świetnie nadają się również błyszczyki – połyskujący na ustach błyszczyk pozwala na ich optyczne powiększenie.

  W sprzedaży znajdziemy również specjalne szminki na powiększanie ust. Zawierają składniki takie jak retinol, kolagen i kofeina, które stymulują mikrokrążenie i optycznie powiększają usta.

  Głównym minusem makijażu jest jego nietrwałość – po zmyciu usta nadal posiadają taki sam kształt i wielkość jak wcześniej, dlatego powiększanie ust jest wtedy tylko tymczasowe.


 2. Makijaż permanentny ust

  Druga propozycja dla właścicielek małych ust to makijaż permanentny – to już bardziej trwały sposób na powiększanie ust, który ma wiele fanek na całym świecie.

  Makijaż permanentny to rodzaj tatuażu, który pozwala na nadanie ustom innego kształtu, wielkości oraz bardziej intensywnego koloru, a tym samym możliwe jest efektowne powiększanie ust nawet na kilka lat.

  Zabiegi powiększania ust z wykorzystaniem makijażu permanentnego polegają na wykorzystaniu specjalnego pistoletu, który cienką igłą umieszcza pod skórą pigmenty. Usta mogą uzyskać całkowicie nowy wygląd na długi czas – wtedy codzienny makijaż nie jest już potrzebny, aby wyglądać spektakularnie.

  Aby efekty były zadowalające, powiększanie ust tą metodą powinno być wykonane przez profesjonalistę – w przeciwnym przypadku może okazać się, że usta nie będą wyglądały atrakcyjnie. Właśnie dlatego zabiegu nie powinno wykonywać się poza dobrymi gabinetami.


 3. Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

  Trzecią prezentowaną przez nas metodą na powiększanie ust jest wykorzystanie kwasu hialuronowego. To związek, który posiada szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej, między innymi przy usuwaniu zmarszczek.

  Kwas hialuronowy jest naturalnie występującym w ciele człowieka polisacharydem, który odpowiada za wiązanie wody w tkance skórnej oraz stanowi specyficzne rusztowanie skóry. Dzięki niemu jest ona młoda, jędrna, nawilżona.

  Powiększanie i modelowanie ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów – wystarczy jeden zabieg, aby usta stały się pełniejsze, straciły asymetrię, a tym samym wyglądały jeszcze lepiej.

  Zabieg polega na wstrzyknięciu odpowiedniej dawki kwasu hialuronowego w czerwień wargową. Po paru dniach można zobaczyć pełny efekt. Zabieg powiększenia ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego pozostaje widoczny przez określony czas – najczęściej rezultaty utrzymują się przez kilkanaście miesięcy.

Do skorzystania z oferty zabiegów medycyny estetycznej zaprasza Akademia Medycyny Estetycznej Ursynów w Warszawie która specjalizuje się w zabiegach powiększania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (3)

AdamAdam

1 0

Ta piękna pani,bardzo się mnie podoba ma wszystko jak być powinno.Pozdrawiam! 20:22, 23.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tow.PietruchaTow.Pietrucha

1 0

Ale we powiecie,to obsuwa jest totalna.Kmiecie zarządy sprawują,bez wykształcenia i uważają,że się dobrze mają. 20:34, 23.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BoguszaBogusza

0 0

Koalicja europejska,to sposób znalazła by ich panie,pięknie wyglądywały.Kozik sobie wzięły i od ucha,do ucha uśmiech sobie poczęły. 20:08, 24.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone