Zamknij
REKLAMA

Teraz Gostynin - z nami możesz wszystko! [SPRAWDŹ NASZE OFERTY]

09:35, 21.01.2019 | Redakcja

Prowadzisz własną firmę, jesteś odpowiedzialny za sprzedaż? Chcesz zyskać stałych klientów oraz trafić ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców? Skorzystaj z oferta naszej agencji reklamowej! Oferta reklamowa na portalu TerazGostynin.pl daje Ci o największy wybór możliwości! Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety usług, które pozwolą Ci jeszcze lepiej zareklamować Twoją działalność.

Banery reklamowe 
Najpopularniejsza i bardzo skuteczna forma reklamy internetowej, która w  graficznej formie przekazuje treści informacyjne bądź reklamowych, często będąca odnośnikiem do strony promowanego produktu. Banery publikujemy w najwidoczniejszych częściach strony, dzięki czemu są widoczne i dostępne dla czytelników. 

Artykuły sponsorowane 
Publikujemy artykuł zredagowany przez klienta. Artykuł posiada swoją podstronę oraz odnośniki do niego na stronie głównej.

Promocja w Social Mediach
Zajmujemy się profesjonalną obsługą stron firmowych na Facebooku - największym portalu społecznościowym. Oferujemy pełne wsparcie od chwili utworzenia profilu, redagowanie treści, tworzenie unikatowych grafik, monitorowanie ruchu na stronie i raportowanie.

Prowadzimy własną stronę firmową, która zgromadziła ponad 3500 fanów, a wyświetlenia publikowanych przez nas treści znacznie przekraczają tę liczbę. Oferujemy możliwość promowania Państwa usług lub działalności za pośrednictwem naszego konta – to szybkie rozwiązanie pozwoli błyskawicznie otrzeć z informacją to kilku tysięcy użytkowników Facebooka.    

Oferujemy również prowadzenie stron firmowych na portalach YouTube i Instagram.

Reklama wideo/spot radiowy (nowość)
Reklama wideo, czy spot radiowy to doskonała okazja przy przyciągnąć nowych klientów. Oferujemy Państwu możliwość realizacji profesjonalnych materiałów wideo oraz spotów radiowych i publikacje w portalu TerazGostynin.pl, YouTube w radiu, bądź w telewizji.

Ulotki, banery, plakaty, wizytówki, gazeta (projekt/wydruk)
Jeśli chcesz zamówić u nas reklamę nie musisz martwić się o projekt graficzny materiałów reklamowych – przygotujemy to dla Ciebie! Jeśli uważasz, że reklama internetowa to za mało, oferujemy wydruk tradycyjnych materiałów reklamowych w każdym formacie.

Kontakt: [email protected], tel: 882 760 509; 737 164 001

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA