Zamknij
REKLAMA

Znamy kandydatów na burmistrza i pierwsze obietnice wyborcze

14:17, 10.09.2018 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

Karuzela wyborcza ruszyła. Do urn wyborczych pójdziemy już w niedzielę 21 października. Kto powalczy o fotel burmistrza Gostynina? Wiemy już, że obecny burmistrz Paweł Kalinowski zmierzy się z dwoma kobietami: Agnieszką Korajczyk-Szyperską oraz Mariolą Józwiak-Węclewską. Sprawdźcie, co obiecują kandydaci.
 

PAWEŁ KALINOWSKI

Burmistrz Gostynina zadeklarował swoją kandydaturę w wyborach samorządowych na profilu facebookowym.

- Szanowni Państwo, niezmiernie miło mi móc oficjalnie poinformować, iż w tegorocznych wyborach będę ubiegał się o reelekcję. Przez 4 lata miałem niebywały zaszczyt i możliwość Państwa reprezentować, dbać o Państwa potrzeby i realizować wspólne cele. Przed nami jeszcze wiele do zrobienia... więc działajmy dalej! - napisał, a nam zdradził swoje dalsze kroki: - Konkretny plan dla Gostynina jest ściśle związany z propozycjami skierowanymi dla samorządu przez rząd reprezentowany przez premiera Mateusza Morawieckiego oraz Prawo i Sprawiedliwość, które to ugrupowanie mam zaszczyt reprezentować. Oczywiście w program wplecione będą sprawy lokalne i bieżące zgłaszane od mieszkańców, które wymagają poprawy. Aktualnie rejestrujemy listy kandydatów do rad miasta oraz powiatu, po których rozpoczniemy już kampanię wyborczą wraz z przedstawionym programem.  - informuje Paweł Kalinowski.

Burmistrz zdradził także główne cele, które pragnie zrealizować: wspieranie polityki prorodzinnej (celem w tej kwestii jest rozbudowa Miejskiego Przedszkola nr 4), poprawa bezpieczeństwa (podpisana umowa na wykonanie monitoringu miejskiego, aktualnie trwają prace projektowe), polityka senioralna (uruchomienie programu prozdrowotnego, np. darmowe szczepienia dla seniorów przeciwko grypie), sport, rekreacja (planowana modernizacja stadionu, w planach m.in. budowa drugiego boiska treningowego, bieżni i oświetlenia), modernizacja oczyszczalni ścieków, modernizacja oświetlenia ulicznego, zaadaptowanie pomieszczeń po dawnym Gimnazjum nr 2 na Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Szkołę Muzyczną, budowa i modernizacja ulic miejskich i osiedlowych (osiedle Zatorze, ul. Kraśnica, Zielona, Krasickiego, Kujawy, Kościelna, Prusa, Dybanka, Mikulskiego), budowa chodników (ul. Leśna, Zazamcze, w częście również Kochanowskiego, budowa miejsc parkingowych (m.in. okolice ul. Kujawy, 3-go Maja).

- Wybór mojej osoby to bezpieczeństwo, spokój i pewne jutro. Gwarantuję z mojej strony współpracę polegającą na autentycznej pomocy niesionej drugiemu człowiekowi. Będę wspierał mieszkańców Gostynina w podjętych działaniach, co zresztą staram się czynić przez całą trwającą kadencję. Wierzę, że nie zawiodę oczekiwań – dodaje Paweł Kalinowski.
 

AGNIESZKA KORAJCZYK-SZYPERSKA

Agnieszka Korajczyk-Szyperska od 16 lat czynnie pracująca w samorządzie Gostynina także zgłosiła swoją kandydaturę. Jak sama o sobie mówi, ma głowę pełną pomysłów i chęci do ich wdrażania, woli działać niż siedzieć za biurkiem.

- Konkretne plany dla Gostynina? Praca dla mieszkańców i rozwój miasta. Będę kontynuować współpracę ze Specjalną Łódzką Strefą Ekonomiczną i  Płockim Parkiem Przemysłowo-Technologicznym  po to, aby zainteresować inwestorów naszymi terenami inwestycyjnymi. Będę wspierać naszych lokalnych przedsiębiorców – tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z biznesem i tych, którzy mają w tym temacie spore doświadczenie. Biorąc też pod uwagę sygnały płynące od mieszkańców podejmę działania, aby Gostynin miał swój szpital a wcześniej punkt opieki nocnej i świątecznej. Do czasu zorganizowania tego w naszym mieście już od następnego roku postaram się uruchomić 24 godzinny dyżur pediatryczny. Nie odpuszczam tematu term, bo nadal jestem przekonana, że taka inwestycja w mniejszym wydaniu, realizowana etapami jest w Gostyninie możliwa. Jak turystyka, to rozrywka dla mieszkańców i turystów: Dni Gostynina, koncerty pod Ratuszem, potańcówki na rynku, Sylwester z gwiazdą - to tylko nieliczne z imprez, które będę organizowała – informuje Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

Ponadto, obecna radna powiatowa chciałaby utworzyć dzienny dom pobytu dla osób starszych. Uruchomić system grantów dla seniorów, organizacji pozarządowych i kontynuować dofinansowanie klubów sportowych.

- Stawiam na możliwie jak największe wykorzystanie środków unijnych. Przy wykorzystaniu  środków z UE zmodernizujemy stadion. Chciałabym, ażeby już od następnego roku szkolnego każdy uczeń szkoły podstawowej mógł zjeść  talerz ciepłej zupy i wyleczyć zęby w gabinetach, które na mój wniosek powstaną w szkołach. Trzeba też powrócić do tematu schroniska dla zwierząt. Konieczne są podwyżki wynagrodzeń. Nie może być takiej sytuacji, że pracownik przedszkola po kilkunastu latach pracy zarabia mniej, aniżeli jej/jego nowa koleżanka dopiero co po szkole. Gostynin to zagłębie handlujących samochodami. Dla tej grupy również przygotowałam udogodnienia i propozycję ulg  w podatkach. Chcę pobudzić Gostynin turystycznie, więc w tym zakresie również będą różnego rodzaju ulgi i zwolnienia od podatków - dodaje Agnieszka Korajczyk-Szyperska.
 

MARIOLA JÓZWIAK-WĘCLEWSKA

Kolejną kandydatką na burmistrza Gostynina jest Mariola Józwiak-Węclewska - kandydatka bezpartyjna, startująca z Komitetu Wyborczego PSL. Kluczowe dla kandydatki będzie efektywne, maksymalne wykorzystanie dotacji z dostępnych programów pomocowych – i regionalnych i krajowych, w tym realizacja projektów partnerskich.

- W zupełnie nowy sposób postrzegam rolę radnych – kandydaci na radnych z mojego zespołu będą  reprezentantami wszystkich mieszkańców Gostynina i  będą pracować dla wszystkich mieszkańców Gostynina, a nie tylko dla tych, którzy są z ich okręgu. To będzie inne podejście niż jest dzisiaj, gdzie decyduje się o inwestycjach wg klucza: każdy radny w swoim okręgu musi coś zrobić dla swoich wyborców. Widzę też potrzebę ścisłej współpracy burmistrza z gostynińskimi firmami, większego otwarcia urzędu na współpracę z organizacjami pozarządowymi i zapewnienia nowej jakości pracy urzędników i obsługi w Urzędzie Miasta tak, by urząd był faktycznie przyjazny dla mieszkańca. To, co ważne, dziś trzeba myśleć kategoriami rozwoju regionu, a nie jedynie miasta. Z tego względu będę ściśle współpracować z gminami sąsiednimi, gminami powiatu gostynińskiego i płockiego, samorządem wojewódzkim, ale i instytucjami szczebla rządowego - informuje Mariola Józwiak-Węclewska.

Dla Marioli Józwiak-Węclewskiej  priorytetowe będzie planowanie i realizacja inwestycji zaspokajających najpilniejsze potrzeby mieszkańców. Według kandydatki dziś mieszkańcy najbardziej potrzebują pracy.

- To jest najważniejsze wyzwanie stojące przed nowym burmistrzem – podejmowanie działań, które spowodują, że ludzie będą mieć pracę, stałe wynagrodzenie i będą godnie żyć. W Gostyninie konieczne jest zaplanowanie działań rozwojowych na kolejnych kilka lat, dlatego opracuję strategię rozwoju miasta, plan działania i konsekwentnie będę go realizować  we współpracy z radnymi Rady Miejskiej. Już dziś zapraszam na debatę wyborczą,  w piątek 28.09.2018 r. Wówczas przedstawię szczegóły swojego programu wyborczego. -  dodaje Mariola Józwiak-Węclewska.

Jak widać każdy z kandydatów na burmistrza Gostynina ma swoje konkretne cele. Wybór jednak należy jednak do Was. Niezależnie od sympatii – koniecznie idźcie na wybory!

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (252)

Mariola z boleslawowMariola z boleslawow

56 63

PSL gora 14:42, 10.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MarekMarek

15 15

Wszyscy musimy głosować na Pawła bo inaczej rządy PO-PSL 14:04, 18.09.2018


do mariolido marioli

75 37

tak praca za godziwe pieniądze, Struzik pozatrudnia swoich w urzędzie i będzie praca ale dla swoich "ludzie będą mieć pracę, stałe wynagrodzenie i będą godnie żyć" Wypisz wymaluj PSL. 14:51, 10.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SAMI SWOISAMI SWOI

1 0

masz szansę być swoim. Toć cudzym dawać się nie godzi ? 14:51, 08.10.2018


JulaJula

46 37

Jeżeli chodzi o program to pani Agnieszka, tylko partia mi nie odpowiada. Jeszcze nie wiem na kogo oddam głos. 15:03, 10.09.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

newernewer

21 9

Program Pani Agnieszki to przedwyborcze obietnice, zwykła kiełbasa wyborcza, gruszki na wierzbie a partia PO też mi nie odpowiada. Gostynin upadł! 10:58, 20.09.2018


AndersenAndersen

17 8

Czy was nie zastanawia skąd Agnieszka ma pieniążki na kampanie ?
Komu będzie musiała się "odwdzięczyć"?
Te obietnica to bajki nad bajkami, Andersen się chowa.
Nie wiem jakim trzeba być głupcem żeby w to uwierzyć. 20:01, 23.09.2018


HaiHai

0 1

Proszę pomyślcie dlaczego pani z IDG wymieniła poprzedni skład z 15 osób aż 10 jest nowych kandydatów - morze te 10-ęc osób miało swoje zdanie? Kiedyś w niemczech był taki polityk z wąsikiem. 21:19, 08.10.2018


Hanna Hanna

71 34

Pan P. Kalinowski już był i przez 4 lata nie zrobił nic oprócz pełnienia zaszczytów, P. Agnieszka startuje już w każdych wyborach i niestety nie jest lubiana a jej działania są pełne desperacji, P. Mariola jest nowa (w temacie), pierwszy raz startuje w wyborach, z tego co wiadomo to pracowała w UM i pokazał że można podejmować działania z korzyścią dla Gostynina, wyleciała bo inni "też musieli pracować" a nie każdemu się to podobało.
Ciekawe czy jeszcze ktoś nas zaskoczy swoją kandydaturą?
15:31, 10.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

neoneo

18 15

Mariola ma zapisana kartkę aż po sam margines, zakochana w sobie, bez żadnego efektu patrz ELGO, i te otwierane biznesy w innych miastach. U siebie znają to szukaj roboty gdzie Cie nie znają 16:51, 10.09.2018


Legion Legion

52 51

Jeden jest w miare a dwie pozostałe do budy 16:10, 10.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

marekmarek

17 11

Legion psie do twojej budy bys chcial 09:34, 11.09.2018


OdaOda

64 23

Głosując na P. Pawła( PIS) głosujecie na panią zastępce i sekretarz, które rządzą w Urzędzie, głosując na Panią Agnieszkę głosujecie na PO, głosując na Panią Mariolę (PSL).
Może będzie jeszcze jakiś inny bezpartyjny kandydant ? 16:57, 10.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

z Łąkowejz Łąkowej

31 13

Jest jeszcze jeden, super bezpartyjny i ponadczasowy. Ma wszystkie możliwe wady powyższych kandydatur i ani jednej zalety. A, sorry, ma dwie zalety: jest sprawdzonym samorządowcem i ma mocną głowę. Zgadnijcie, kto to? 08:42, 11.09.2018


marekmarek

16 12

Legion w budzie to mieszkasz 18:49, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MiszaMisza

96 13

Gostyninowi potrzebne są inwestycje, zakłady pracy, a nie place zabaw czy fantazje o Termach!!! 19:05, 10.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

XXXXXX

27 12

A czy Termy to nie inwestycja i miejsca pracy? Czy takie obiekty są "bezobsługowe"? Czyż nie przyjeżdżają do nich tysiące ludzi - potencjalni klienci lokalnych sklepów i firm usługowych? Trzeba tylko przekształcić "fantazję" w "rzeczywistość" ale to przecież dotyczy wszystkich inwestycji, które zawsze na początku są tylko czyjąś "fantazją" ...
12:36, 11.09.2018


wgjwgj

63 38

Zaden z przedstawionych kandydatów mi nie odpowiada jesli juz to wybralbym p.Kalinowskiego gdyby mial silną ekipę oraz poparcie rady moze by i cos z tego wyszlo a IDG nie dało mu porządzic w tej kadencji 19:54, 10.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

2001820018

6 4

Nie pomoże silna ekipa gdy gospodarz niedecyzyjny i zrzeka się części swoich poborów a potem próbuje je odzyskać.To taki człowiek do ciastka i kawy .Nie w głowie mu poważne decyzje ,niosące ze sobą konsekwencje,za które trzeba wziąć odpowiedzialność. Bardzo zachowawcze są rządy pana Kalinowskiego ,oby się nie narazić -a gdyby co to nie ja. 20:29, 28.09.2018


Kuj awskiKuj awski

37 34

Te kandydatki,to nie są całkiem brzydkie.Ale chodzi tutaj,o politykę.Ja to kobiety,bardzo szanuję.Mieliśmy,przez lat wiele w naszym mieście,burmistrza cymbała,cyganka nim sterowała.Co z tego wynikło-tylko termowe śniecię. 20:42, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Moja biedaMoja bieda

3 44

Ja,to bardzo lubię panie te.Proponuję,pół na pół.Jedna,rządy sprawuje,roku pół,a druga następne pół.Cyckoski,będzie bardzo szczęśliwy. 20:56, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tymotelusz Tymotelusz

17 47

Są tu kandydaci co mają pewne miejsc w wyborach zawsze drogi pozdrawiam AKS 22:03, 10.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AfeAfe

13 10

Brrrrr 22:43, 16.09.2018


kalinowski dał przykkalinowski dał przyk

39 31

że w żadnym razie nie nalezy wybierać ludzi nie sprawdzonych, ani sie nie potrafił dogadac z radą ani nic nie załatwił dla gostynina, nie ma miejscu na nauke dla nowych twarzy 22:08, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

??

48 9

A ten muzyk disco spod budki z chemikaliów też się zapowiadał? on to dopiero miałby listę sukcesów 22:11, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czytam i nie wierzeCzytam i nie wierze

48 35

Program Kalinoskiego to nic więcej tylko realizacja budżetu inicjatywy dla gostynina którego nie zdążył wykonać w tej kadencji,ludzie przecie to woła o pomste do nieba,chłopie gdzie są jakieś twoje plany czy inicjatywy własne,ja bym na twoim miejscu sie wstydził wystartować. 22:21, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

marekmarek

16 68

Tylko p. Korajczyk ze wzledu ze Szpital bedzie w Miescie a nie Dzungli 23:00, 10.09.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

LegionLegion

30 4

Twój szpital jest na zalesiu 05:15, 11.09.2018


LalaLala

24 3

Ha, ha, szpital to zadanie powiatu, gdzie była pani radna? 17:35, 15.09.2018


MEDYKMEDYK

1 0

Szpital to kiełbasa wyborcza jak ktoś *%#)!& to i gówno kupi.
Pomyślcie po starym szpitalu ma być kolejny dom opieki dla seniorów ( przeniesienie tego z czarnowa)
21:59, 08.10.2018


RyszardRyszard

52 60

Jakim jest burmistrzem Pan Kalinowski chyba każdy widzi, wizjonera odnośnie term też już kiedyś mieliśmy w Gostyninie więc realnie tylko Pani Józwiak-Węclewska może pozytywnie odmienić nasze miasto. Wykształcenie, wielkie sukcesy w pozyskiwaniu środków unijnych ( np. pałac w Sannikach) i realne koncepcje rozwoju to jej atuty. Do boju Pani Mariolo 23:18, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zofiazofia

53 48


Przekonuje mnie wyłącznie p. Mariola i jej koncepcja na lepszy Gostynin, innych już znamy...
Stawiam na realne działania i tych, co potrafią wykorzystać swoje doświadczenie!23:37, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WernyhoraWernyhora

46 54

Baba ze Stefkowa to nic innego jak początkująca karierowiczka. Od co najmniej dwóch lat krąży wokół tematu. Spotkania z ucieśnionymi polamowcami, spoty i hapeningi z jej udziałem - żeby ją tylko ludzie widzieli. Tak naprawdę to z niej specjalistka, że ho ho i ha ha ha. Nie dajcie się omotać PeeSeLowi bo to takie samo towarzystwo wzajemnej adoracji jak i PiS - cała kawaleria czarnych. Żaden z tej trójki kandydatów nie wart stanowiska ale jeśli już głosować, to na Pisiora, choć do niego i tak nie mam zaufania. 07:32, 11.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

LejlaLejla

3 2

Ta baba jak piszesz nie jest ze Stefkowa,widac malo informacji w tym temacie posiadasz.pozdrawiam 12:56, 27.09.2018


helouhelou

35 23

No jakoś do tej pory nikt nie stworzył te pracy i nie stworzy.... 08:53, 11.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

XyzXyz

15 16

Tworzą dla siebie,swoich rodzin i znajomych.Praca w urzędzie tylko po znajomości i polecenia partyjnego.Słuszną linię ma nasza władza. 09:20, 13.09.2018


zdecydowanyzdecydowany

55 59

Dla mnie tylko pani Mariola.Konkretna, stanowcza,wykształcona, z empatią do ludzi, kreatywna, skuteczna same zalety ma. Poza tym, nie jest odgrzewanym, starym i niechcianym kotletem wyskakującym z lodówki ani żadną marionetką mądrzejszych i cwańszych od siebie. Tylko pani Mariola nikt inny! 08:56, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nie dogodzi.Nie dogodzi.

58 3

Zawsze będzie ale, jaki to kandydat by nie był. Najważniejsze żeby iść na wybory i postawić krzyżyk. Podjąć decyzje, chyba, że wolicie żeby ktoś podjął ją za Was. 09:39, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

olekolek

45 56

Jedna kandydatka, która jest godna uwagi to p. Mariola. Wierzę w to, że dotacje, pieniądze pozyskane z zewnątrz mogą rozbujać to miasto. A że PSL? Jakie to ma znaczenie?!
Popieram i zagłosuje. Świeżości potrzeba a nie odgrzewane kotlety !!! 10:05, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

54 44

Powiem jedno,nie jestem przekonany do burmistrza P.Kalinowskiego na którego głosowałem.Rozumiem jednak sytuację w jakiej został postawiony po wyborach z wrogim mu obozem radnych.Jedno jest pewne nie jest aferzystą i nadal mam nadzieję,że w drugiej kadencji spełni oczekiwania wyborców.Mój głos ma burmistrz P.Kalinowski. 10:08, 11.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

XyzXyz

1 2

Mój głos ma Włodzimierz Śniecikowski. 20:05, 06.10.2018


dobre todobre to

28 13

zrobią wszystko dla Gostynina - tylko że po wyborach. a przed wyborami robić nie mogli? mówią że pis uskutecznia rozdawnictwo a w tych programach wyborczych same złote góry, tylko że po wyborach... 11:58, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LegionLegion

41 42

Ja, czy tak czy owak, będę głosował na PiS. 12:59, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zdecydowanyzdecydowany

40 50

Jest napisane: ,, Mariola Józwiak-Węclewska - kandydatka bezpartyjna, startująca z Komitetu Wyborczego PSL''. Czytajcie ze zrozumieniem. KANDYDATKA BEZPARTYJNA, WIĘC NIE GŁOSUJECIE NA PARTIĘ A WYŁĄCZNIE NA OSOBĘ PANI MARIOLI !!!! CORAZ WIĘCEJ MA ZWOLENNIKÓW. TYLKO ONA JEDYNA MA SZANSĘ!!! POMÓŻMY JEJ ABY ONA PÓŹNIEJ MIAŁA SZANSĘ POMÓC NAM!!! 14:02, 11.09.2018

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

MariolaMariola

18 19

Wyborcy poparcia partii nie otrzymuje się za "NIC". 16:14, 11.09.2018


serioserio

13 15

hahahhahahhaha 22:19, 11.09.2018


tak się pytamtak się pytam

11 17

a ty co mąż tej smutnej ??? sąsiad czy zausznik???????? 23:31, 11.09.2018


do tak się pytamdo tak się pytam

20 15

Fiona zjedz Snickersa, bo gwiazdorzysz. 10:05, 12.09.2018


marianmarian

37 56

Mam nadzieję, że wygra Pani Mariola. Może coś się zmieni w końcu 14:50, 11.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

17 17

Rządy PSL mamy już w Starostwie Marianie,może MIASTO na bis.Tylko, czy My to wytrzymamy? 16:19, 11.09.2018


NapoleonNapoleon

46 46

Paweł Kalinowski był osamotniony w Radzie Miasta, miał zaledwie za sobą dwóch radnych z PiS. To co zrobił to czapki z głów przed tym młodym człowiekiem. Dajmy mu drugą szansę i ocenimy za 4 lata.
Odnośnie kandydatek to proszę zwrócić uwagę co zawodowo osiągnęły w życiu, gdzie pracowały/pracują?!
16:46, 11.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

elonoraelonora

24 15

Młody, osamotniony burmistrz i dwóch radnych nieporadnych. 22:17, 11.09.2018


XyzXyz

22 16

Swoją szansę już miał i jej nie wykorzystał więc dowidzenia 21:28, 12.09.2018


WyborcaWyborca

38 53

Zagłosuję na p.Mariolę.Konkretna. Potrafi zdobywać środki zewnętrzne. Nie obiecuje gruszek na wierzbie. Czas na zmianę. 17:40, 11.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MaciejMaciej

32 8

Jako wyborca chętnie poznam jakimi sukcesami ,może pochwalić się kandydatka Mariola?Sukcesami w Gostyninie,oczywiście... 18:41, 11.09.2018


mietekmietek

38 48

Kończy się 20 lat panowania PSL-u w samorządzie na Mazowszu. Po wyborach sejmikami będzie zarządzał PIS. Dlatego najlepsze dla Gostynina będzie Burmistrz i Rada z tej samej obcji bo tylko to daje nadzieję na pieniądze .Pieniądze rozdaje sejmik ale baron Struzik rozdawał tylko swoim.Dlatego Panie z totalnej opozycji mogą sobie pisać najlepsze programy.Tym razem to PIS będzie rozdzielał środki i warto byłoby to wiedzieć przed wyborami. 18:50, 11.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

OnOn

16 8

Od trzech lat rzadzi opcja naszego burmistrza i nie widac nic dobrego w miescie. (Poza koscielnymi marszami) 23:34, 11.09.2018


marianmarian

33 40

Pani Mariola jest kandydatem bezpartyjnym, który startuje tylko z komitetu wyborczego PSL.
Mieszkańcu proszę czytaj ze zrozumieniem. 19:17, 11.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SerioSerio

17 16

buhahhahahhahaah 22:16, 11.09.2018


PawełPaweł

36 50

Ja zagłosuje na p. Mariole. Jeśli chcecie dobrze dla naszego miasta też Wam to radzę. Jedynie taka zmiana może nam tu pomóc. 19:20, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Się cieszęSię cieszę

20 26

Ta kandydatka,od lewej,to zapewne,termową patelnie odgrzeje.Ta od prawej,to ma problem,ale moja jest podpowiedż.Ze smogiem się zawalczyć we Woli Łąckiej. 20:41, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Aktywna BabciaAktywna Babcia

30 45

Ja będę głosować na Mariolę Józwiak Węclewską, bo tylko ona da dobrą przyszłość dla moich wnuków. Zdobyła pieniądze na żłobek Klub Malucha, zdobyła pieniądze na integracyjny plac zabaw, robi świetne imprezy dla moich wnuków. 21:17, 11.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

OnOn

22 11

Ale wnuki cale życie w przedszkolu nie beda. Co z przyszloscia ? Zachowaja wieczna przedszkolna mlodosc bo MW zalatwila przedszkole w gostynienie ??? 23:27, 11.09.2018


dziadek innej wnuczkdziadek innej wnuczk

16 14

ty babcia to książeczkę weź do ręki i odmów cząstkę różańca. Może moc na ciebie spłynie i w tej ciasnej głowie ci się rozjaśni. 23:36, 11.09.2018


JerzyJerzy

35 52

Myślę,że tylko Józwiak-Węclewska może zrobić coś dobrego dla miasta. 00:04, 12.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

biologbiolog

14 15

Co ty powiesz? Myślisz???????? to przecież nie możliwe. Takie pierwotniaki jak ty mają rozum ameby. 10:36, 13.09.2018


MariolaMariola

45 36

Mariola przestań pisać te komentarze sama o sobie. 08:36, 12.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

MiraMira

10 9

Pani Mariola,jest głównym rywalem,tych dwóch pań i dla tego te komentarze. 20:17, 21.09.2018


Do URZĘDASÓWDo URZĘDASÓW

11 11

*%#)!& PO GACIACH. I stąd tyle wpisów. 20:57, 23.09.2018


WYBORCAWYBORCA

32 53

Wydaje mi się,że p.Mariola jest najlepszym kandydatem. Będę na Nią głosować. 09:11, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaJa

32 55

czas na p. Mariolę, wszystkich innych już znamy. 09:23, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

oloolo

36 50

Dajmy szansę p. Marioli. zmieńmy Gostynin, idźmy na wybory, aby potem nie narzekać. 09:27, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do Fionydo Fiony

41 34

weź się za pracę kobieto, a nie wymyślasz komentarze typu:,,Mariola przestań pisać te komentarze sama o sobie'' itp. 10:03, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marek61Marek61

35 51

Z mojego punktu widzenia, wydaje mi się, że Pani Mariola Jóźwiak - Węclewska to najsensowniejszy wybór. Pisze się o zasługach innych kandydatów - że budują chodniki, remontują ulice, budują parkingi - co to za zasługi, przecież to jest obowiązek wydać pieniądze otrzymane od podatników na inwestycje w mieście! W przeciwieństwie do tych innych kandydatów Pani Mariola nie ma w tej chwili możliwości "szastania" pieniędzmi podatników. Jej zasługi są oparte wyłącznie o środki pozyskane z różnego rodzaju projektów. Z tego co mi wiadomo Sanniki skorzystały z pomocy Pani Marioli - budowa amfiteatru (ale takiego prawdziwego). Spółdzielnia mieszkaniowa w Gostyninie - plac zabaw na osiedlu przy Wojska Polskiego. Dzisiaj czytałem również o oświetleniu zalewu, oby tak dalej. Mam jedynie żal do obecnych władz miasta. Dlaczego nie chcą skorzystać z pomocy Pani Marioli? Czy jesteśmy aż tak bogaci, że nie musimy pozyskiwać środków z projektów? Ja osobiście mam ogromny, żal w tej kwestio do naszej obecnej władzy. PSL, no i co z tego. Może należy łączyć siły tak jak zrobiła to grupa kilku bezpartyjnych osób, które chce wystartować z list PSL, chcą coś zrobić dla miasta, a nie przepychać się. Tak jak to ma miejsce w przypadku pozostałych kandydatów. 10:14, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MariaMaria

34 44

Większość mieszkańców Gostynina jest rozgoryczona i zniechęcona pustymi obietnicami dlatego cieszę się, że wśród kandydatów na fotel burmistrza pojawiła się taka osoba jak Pani Mariola, która wielokrotnie udowodniła, że jak się chce to można( np. integracyjny plac zabaw,pozyskała dotacje dla Sannik itp.)nie składa obietnic bez pokrycia, pokazuje, że rzeczywiście Gostynin jest najważniejszy. Pani Mariolo całym sercem jestem z Panią i gorąco kibicuje całej Pani drużynie. Do boju!!!! 11:20, 12.09.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

Pani Matiola Pani Matiola

4 6

Tylko Pani Mariola jest realistką i nie obiecuje gruszek na wierzbie. ONA wie co zrobić żeby Gostynin Ożył. Ja i moi bliscy zagłosują na MARIOLĘ. 20:51, 23.09.2018


biznesmenbiznesmen

7 4

Już pokazała w Urzędzie Miasta na co ją stać, do obietnic pierwsza do pracy ostatnia 10:53, 24.09.2018


eeeeee

4 2

Mariola=Agnieszka 14:57, 24.09.2018


Mariola fionaMariola fiona

20 40

Mariola,fiona ze swoim szrekiem,przestań pisać te komentarze sama o sobie,jestes nowa w polityce nie wiesz ze w samych komentarzach poparcia nie złapiesz,przecież wystarczy sprawdzic godziny komentarzy powyżej wychwalajacych twoja osobe,jeden komentarz po drugim pisany i każdy niby od innej hani czy beatki.zjedz snickersa. 11:37, 12.09.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

Mariola fionaMariola fiona

23 15

Fiona strach już cię obleciał? Tak powinno być!!! Nosił wilk razy kilka za miesiąc poniosą i wilka! Zamiast pisać puste komentarze zacznij rozglądać się za nową pracą! Nawet Snikers nie pomoże! 12:03, 12.09.2018


Hanna2Hanna2

19 13

Ktoś tu zazdrości komentarzy .... oj nieładnie 18:20, 12.09.2018


do Mariola fionado Mariola fiona

17 15

Już taki jeden był co sprawdzał godziny wpisów, komputery - żle skończył. Fiona nie idź tą drogą! 09:32, 13.09.2018


Nie przekonuje mnie.Nie przekonuje mnie.

38 28

Z całym szacunkiem dla tej pani pracy ale to że pozyskała pani pieniądze na to czy owamto nie oznacza że będzie pani dobrym gospodarzem tym bardziej że w urzedzie pracowac nie dała pani rady długo i paweł kalinowski nie przedłuzyl umowy o prace.Znikąd się to nie wzięło chyba.Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi.Gdzie godność myślę chyba że zemsta ale to bardzo zły doradca.Nie pamiętam za pracy w urzedzie wielkich pani dokonań poza zdjęciami -prosze wybaczyć.Skoro tak dobrze sie w tym pani sprawdza w tych pieniadzach z unii to niech to pani czyni dalej a nie stanowisko w głowie.Po kolejne to jak panio bedzie burmistrzem to kto bedzie wykonywal pani prace ze srodkami-to bez sensu. Burmistrz ma inne problemy a pani tylko dziala w jednej płaszczyźnie.Poza tym partia która pani popiera ludowa wiemy na co zwraca najwieksza uwage wystarczy popatrzec na starostwo,od dziada pradziada od biurka do biurka sami znajomi ze wsi.To nie jest dobry prognostyk.Mamy już pisowe towarzystwo w miescie i następne pslowe nam nie potrzebne chyba.Tylko ugrupowania nie połączone z warszawą,lokalne a takie mamy.A inaczej to zamienił stryjek siekierke na kijek. 12:07, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Przekonuje mniePrzekonuje mnie

26 48

Przekonuje mnie Mariola. 13:00, 12.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

antypis nadzwyczajnyantypis nadzwyczajny

17 16

jeżeli cie przekonuje to niech cię podrapie po j...ch albo za uszami. 14:58, 12.09.2018


:-P:-P

35 42

Wiemy o paru sukcesach Marioli, ale ja chętnie posłucham o jej porażkach. Paweł jak wiemy bardziej spektakularnych błędów nie popełnił (bo chyba do błędów nie należy obstawienie się starą gwardią Włodka, typu Fiona), ale jak wiemy, nie popełnia błędów ten co nic nie robi; za to skarży się pierwsza klasa. Agnieszka zrobiła jeden wielki błąd. Wygenerowała w sobie tak wielką presję na wygraną, że ją to zjadło. Ale nikt nie odmówi jej charyzmy, wizji, prezencji. Pamiętajmy, że burmistrz to osoba, która reprezentuje nas wszystkich. Nie tylko w kościele, ale i przy stole negocjacyjny, może w telewizji. Burmistrz nie może dukać, chrząkać, pocierać się po nosie, nieustannie patrzeć w kratkę. Ja zagłosuję na Agnieszkę, bo chociaż Paweł nie zepsuł wiele, ale ZUPEŁNIE NIE MA WIZJI Miasta. Paweł dostał swoją szansę, nie wykorzystał jej, teraz czas na Agnieszkę. 16:42, 12.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

do Pdo P

15 13

Kto śpiewał taką piosenkę, której słowa brzmią: ,,Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka"?. Tak mi się przypomniało. 09:27, 13.09.2018


losielosie

12 11

och nie, tylko nie to 09:54, 13.09.2018


wyborcazgostyninawyborcazgostynina

31 45

Tylko Pani Mariola ma konkretną wizję i plan dla Gostynina :) Reszta już pokazała co potrafi... z mizernym skutkiem 16:52, 12.09.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

RicoRico

19 14

Daj spokój. Pani Mariola jest, a może bardziej- stara się być sympatyczna, ale zupełnie nie liczy się w najbliższych wyborach. ;-) Wiedzą o tym wszyscy. Nawet "biznesmen" od kostki, bo mimo iż pieje pieśni pochwalne (Z FATALNĄ ORTOGRAFIĄ!!! zresztą) na temat Marioli, i tłucze hejtem jak w bęben w Agnieszkę, to jednak łasi się do Pawła. :-D Dlaczego? Bo wie, że Mariola do drugiej tury nie wejdzie. ;-) 09:46, 13.09.2018


marsmars

10 3

Pani Mariola= Pani Agnieszka 09:17, 17.09.2018


ŻARÓWAŻARÓWA

0 0

ŚWIETLISTĄ 14:13, 11.10.2018


RealistaRealista

46 24

Temat,zamykamy-my nie chcemy w naszym mieście,burmistrza,mieszkańca wsi.Jakie,to miasto jest,takie jest,ale wioskowym,nic do tego.Zajmijcie się swoimi wioskami.Sierakówkiem i Rogożewkiem. 21:50, 12.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

GłupotaGłupota

14 13

Piszesz bzdury. Proszę się najpierw poinformować gdzie mieszka Agnieszka, dopiero pisać. Nie lubię kłamców, którzy tylko piszą po to aby komuś popsuć opinię. Spadaj na wieś sam, bo ci słoma z butów wystaje. 12:42, 16.09.2018


Nasza SzkapaNasza Szkapa

39 23

Fiona ale ty sie boisz.Wrazie utraty pracy zawsze mozesz otworzyc kolejny portal Plota 24,pl 08:27, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

qwertyqwerty

28 15

Czy można oficjalnie zapytać Urząd Miasta o spory toczone przed sądem przez Miasto z byłymi pracownikami? I o ich efekt? I o koszty? 09:52, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

qwertyqwerty

49 5

Dlaczego Burmistrz nie przedłużył umowy Marioli? Jakie projekty zrealizowała Mariola podczas pracy w Urzędzie Miasta? 09:57, 13.09.2018

Odpowiedzi:5
Odpowiedz

JujJuj

21 17

ŻADNYCH NIE ZREALIZOWAŁA!!!!!! 22:49, 14.09.2018


NIE i koniecNIE i koniec

17 12

Burmistrz nie przedłużył Jej umowy ponieważ kłamała 10:09, 18.09.2018


SANNIKISANNIKI

3 13

Mariola Zdobyła dotacje na modernizację MUSZLI KONCERTOWEJ bo miasto Sanniki chciało coś zrobić.Natomiast obiboki w Gostynińskim urzędzie miasta tylko kawkują. 17:21, 24.09.2018


mary olkamary olka

6 2

u nas też zdobyła środki na remont MUSZLI - klozetowej 12:43, 25.09.2018


MUSZLAMUSZLA

1 4

Ta kobieta zdobywa środki na wszystko co trzeba. 22:22, 08.10.2018


URZĘdnikURZĘdnik

31 23

Może ktoś napisze kto najbardziej przyczynił się do zwolnienia p.Marioli z urzędu. Kto jest w ogóle decyzyjny w temacie zwolnień w urzędzie...........Wydaje mi się,że zwolnienie p.Marioli nie wiązało się z zarzutem nie radzenia sobie w pracy. 10:54, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pani MarioloPani Mariolo

29 28

pani nam opowie pani droge życiową,ludzie piszą i mówią podobno zmieniała pani miasta w których mieszkała jak rękawiczki,troche tu troche tam.podobno jest pani znana z nie odbierania telefonów i setek niezamkniętych spraw w innych miastach,czy to prawda?czy to prawda ze jest pani z łącka i tam mieszka,nie lepiej wystartowac z łącka albo do gminy na wójta? 13:35, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do pani Mariolodo pani Mariolo

28 18

Fiona zjedz snikersa bo znów gwiazdorzysz! Życie prywatne jest każdego prywatną sprawą! Liczy się merytoryka, doświadczenie zawodowe i fakty! Z tym nie wygrasz miałkimi komentarzami! Niech każdy zagląda w swoje sprawy prywatne i rodzinne a nie innych. Gorzej będzie jak inni zainteresują się twoim życiem prywatnym a także rodzinnym. Nie chciałabyś tego jak i wszyscy wścibscy poruszający oraz zakłócający mir domowego ogniska każdego kandydata. Nie rób nikomu co tobie niemiłe Fiona! 15:10, 13.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SWÓJSWÓJ

12 10

To święta prawda. Nie wywołuj wilka z lasu,bo on skrada się powoli. 13:12, 15.09.2018


MieszkaniecMieszkaniec

38 17

Nikt nie odpowiada kto tak naprawdę zwolnił p.Mariolę z urzędu i dlaczego.Jakie środki pozyskał pan fachowiec zatrudniony na miejsce tej pani i to nie za małe wynagrodzenie.Kto w urzędzie zdecydował o zwolnieniu p.Marioli? 18:09, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pani mariolopani mariolo

27 31

tak,my tez jestesmy ciekawi o co chodzi z tym nie odbieraniem telefonów od ludzi i nie pozamykaniem jakichs pani spraw w innych miastach,o co chodzi? bo wszyscy o tym mówią w pani kontekscie. 19:23, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WrzesieńWrzesień

29 30

Po wsi Gostynin,krąży plotka,że śnieciu,też kandydowywać,se bendzie.Wiarygodni,powiadają,że po śmietnikach chodzi i jest nie do rozpoznania. 20:20, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gogolgogol

42 31

prawda taka , ze za śniecikowskiego sie budowało , bylo widac ze robi cos dla ludzi i wszystko mozna bylo zalatwic konkretny facet , a swoje wady ma jak kazdy . nie kandyduje a szkoda, bo poparcie nadal ma . . . 21:43, 13.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Mania NaMania Na

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


marekmarek

9 20

nikt z Gostynina nie pomyslal Szpital w Miescie reszta 15.000 *%#)!& Primitywow o tym nie pomyslalo 01:44, 14.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

kwikkwik

19 0

jaki szpital? ludzie w co wy wierzycie, miał być też mc donald 09:30, 18.09.2018


Do Pani MarioloDo Pani Mariolo

28 19

Zajmij się kobieto swoim życiem i swoimi telefonami czy to odebranymi czy nie. Swoją historią. Nie podążaj tą drogą,aby wyciągać Twoje brudy. 08:22, 14.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

polopolo

47 17

w Urzędzie rządzi : Pani Zastępca, pani Sekretarz. 09:36, 14.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Do poloDo polo

28 15

Wszyscy o tym wiemy-całe miasto. 11:14, 14.09.2018


ShrekShrek

27 14

A ja myślałam że Fiona ;) 14:01, 14.09.2018


On33On33

42 20

Pan Pawel niestety wiele tez obiecywal ostatnio a sue nic nie spelnilo pani Korajczyk tez tylko duzo pisze zreszta nie pierwszy raz na starcie jest spalona a pomyslec ze pan Augustyniak mialby tam mieszac kazdy ma go dosc,natomiast pani Mariola ma swoje zdanie i widac ze moze cos zmienic 13:21, 14.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

2001820018

28 53

KRAJARCZYKOWA NA BURMISTRZA.. TA KOBITA MA IKRĘ .MATKA DZIECIOM, ŻONA ,OPIEKUNKA I ŻYWICIELKA RODZINY . TA MA SWOJE ZDANIE I NIE DA SOBĄ MANIPULOWAĆ. DECYZYJNA I WYGADANA. SZYKUJCIE SIĘ NA WYBORY. 21:50, 14.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

akyrzakyrz

19 12

otwieram kibel a tam: ...................., zaglądam pod szafę a tam:...................., dość tej pani, kolejny start to falstart 09:24, 17.09.2018


AsiOAsiO

38 31

Nie chcę Pani Burmistrz z tatuażem na prawym ramieniu!!!!!!!!!!! 23:37, 14.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

A sioA sio

14 14

Sama sobie zrób 16:44, 15.09.2018


SPOKOSPOKO

37 18

JA PROPONUJE FIONE NA BURMISTRZA WSZYSCY ZAOSZCZEDZIMY NA KOSZTACH TEGO BIEDNEGO MIASTA.MONITORING I WSZELAKA WIEDZA O WSZYSTKICH. 00:43, 15.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do SpokoDo Spoko

21 34

Nie obrażajcie tej porządnej kobiety. 13:15, 15.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

oloolo

21 12

A która to? 16:05, 15.09.2018


MariolaMariola

27 38

Dajmy szanse Pani Marioli, reszty kandydatów już za dużo... 20:18, 15.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

MarekMarek

24 16

Zero szans dla PSL.Likwidacja szpitala,PKS,afera na Ziejkowej z toksycznymi odpadami. 21:15, 15.09.2018


BioBio

18 22

Pani Mariola jest kandydatka bezpartyjna, proszę czytać ze zrozumieniem. 21:46, 15.09.2018


Do UrzędnikaDo Urzędnika

33 23

Słysząc, kto podejmuje decyzje w urzędzie,trudno się domyślić kto zwolnił p.Mariolę.To zło często powraca. 08:57, 16.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Z krainy OZZ krainy OZ

12 11

Do czarnej wiedzmy łap się za miotłę i odlatuj 20:26, 23.09.2018


hahahahahaha

31 13

PORZADNA INACZEJ......... 10:52, 16.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WoborcaWoborca

26 22

Drodzy mieszkańcy pomyślcie choć przez chwilę i dajcie sami sobie odpowiedz na pytanie.Dlaczego kandydatki na burmistrza Gostynina tak bardzo nie chcą być utożsamiane lub wręcz kojarzone z partiami z których startują.Brak odwagi czy wiara w to,że wyborcy to BANDA GŁUPCÓW. 16:16, 16.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

nnnnnn

15 11

nie trzeba być jasnowidzem żeby domyślić się układu 09:32, 18.09.2018


NIM...NIM...

33 31

Tylko Mariola ...Warto postawić na nią...Inni kandydaci nie pokazali nic interesującego dotychczas..Agnieszka -zawsze 2 ,Paweł -nieudacznik...Czas na zmianę... 11:03, 17.09.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

izaiza

16 20

z calym szacunkiem dla pani marioli ale w wieku 55-60 lat to juz pani powinna o emeryturze myslec a nie startowaniu na burmistrza, wnuki chować. 14:33, 17.09.2018


Do izaDo iza

16 13

Fiona nie pisz już o sobie 55-60 lat to ty masz . Chociaż raczej obstawiam twój przedział wiekowy 80-99 lat. Znów to samo - zjedz snicersa ! Gwiazdo ! 23:05, 17.09.2018


wyborcawyborca

15 12

oj Mariolka, Mariolka masz na drugie Manipulacja? 09:40, 18.09.2018


JolaJola

27 22

Niestety jak to baby. Gdyby kiedyś się nie pożarly to razem miały jakieś szanse. Teraz są tylko dwoma skloconymi babami bez szans. Dajcie spokój drogie "baby" ha ha 14:35, 17.09.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

JolaJola

15 14

Mariola=Agnieszka, kto jest mądry ten widzi 15:53, 17.09.2018


FeliksFeliks

12 25

Jolu ja widzę drobną różnicę;Agnieszka zdecydowanie ładniejsza!!! 21:23, 17.09.2018


a ha haa ha ha

10 10

Ale,ta po środku,to też baba,tyle że w portkach swojej matki. 20:11, 21.09.2018


MieszkankaMieszkanka

25 33

Dramatem tych wyborów samorządowych jest fakt,że kandydaci na burmistrza nie budzą naszego zaufania.Przyczyn jest wiele,ale wybrać trzeba.Mam świadomość, że jeśli chcę żyć w bezpiecznym i wolnym kraju muszę zagłosować na PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ.. 15:44, 17.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JOOOOOOJOOOOOO

19 11

W Gostyninie rzadzi Fiona. 15:57, 20.09.2018


wrzesieńwrzesień

27 27

To jest takie proste.Agnieszka,se będzie burmistrzem Sierakówka,Paweł burmistrzem Gostynina.Mariolka,burmistrzem Woli Łąckiej.Czy,to tak trudno się się ułożyć? 21:40, 17.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

kriskris

17 17

niedoszła zawsze będzie niedoszła, brzydka zawsze będzie brzydka, został tylko jeden wybór 09:36, 18.09.2018


do Krisado Krisa

12 9

zapomniałeś dopisać że *%#)!& zawsze będzie DUPĄ i GÓWNO zrobi. 20:20, 23.09.2018


MieszkaniecMieszkaniec

33 17

Ja mam świadomość,że zmiana w rządzeniu Gostyninem jest wręcz konieczna. Obecna pokazała,że na niewiele ją stać. Nie wytykając palcami kto się do tego przyłożył. Absolutnie nie zagłosuję na obecnego burmistrza z całym szacunkiem do PIS i do jego osoby. Czas na prawdziwego gospodarza. 07:53, 18.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mierekmierek

19 16

W Gostyninie od 4 lat rządzi DoG czyli PO. Burmistrz jest od wykonywania uchwał Rady. Swoje żale więc źle kierujesz. Zobacz co mogła Szyperska w Radzie powiatu.Nic. 16:10, 18.09.2018


łukaszłukasz

27 36

na mniejsze zło, czyli Pawła 09:47, 18.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WyborcaWyborca

22 14

Absolutnie. To mniejsze zło mieliśmy już cztery lata. 07:53, 19.09.2018


Jestem za MariolaJestem za Mariola

28 32

Dajmy szanse Pani Marioli.. Dwójkę pozostałych już znamy 22:04, 18.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WioWio

19 16

Nie, nie i nieeee 23:28, 18.09.2018


a co toa co to

18 20

a co to się stało, Włodzio, przepraszam, włodzio ś. nie startuje? 07:58, 19.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

OjOj

26 11

Startuje, startuje, tylko taktycznie rozgrywa. Pozostali żrą się między sobą, a on za chwilę się ujawni, świeży i wypoczęty. 09:25, 19.09.2018


OloloOlolo

19 24

Żaden z kandydatów nie utworzy MIEJSC PRACY. 12:51, 19.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

JOOOJOOO

19 11

Najwazniejsze ze Fiona ma zatrudnienie. 16:00, 20.09.2018


hohohoho

10 4

Jak wygra wybory ktoś inny to Fiona będzie mogła sprzątać w Urzędzie :-) 12:19, 28.09.2018


XyzXyz

20 32

Głosy mój,znajomych i rodziny ma p.Szyperska nie jakiś tam p.Paweł,który się nie sprawdził,jego czas już minął i czas na zmiany,żeby w końcu Gostynin podniósł się z kolan bo jak tak dalej będzie to czeka nas masakra.To byłoby na tyle. 19:31, 21.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

osaosa

19 13

szyperska przez 4 lata głowę nosiła wbitą w ziemię jak chodziła po mieście udawała że ludzi nie widzi dziś za to szczerzy do każdego zęby. Dobry PR to za mało, nie wierzę jej i nigdy na nią nie oddam swojego głosu. 11:03, 24.09.2018


TrTr

14 12

W urzędzie miasta rządzi rada a nie burmistrz. A większość jest od Pani szyperskiej. 20:55, 24.09.2018


tata

15 27

Droga pani Mariolo,jest szansa,dla Pani.Kontrkandydaci,w gównie termowym,są umoczeni.Ale,ta ze gównianym PSL-to prosi się o wyjaśnienie ! 20:02, 21.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

890890

29 21

Z tego co " słychać na mieście " to nikt się nie przyczynił do zwolnienia tej Pani z Urzędu oprócz jej samej. Tej Pani po prosty nie została przedłużona umowa o pracę którą miała na czas określony. Lans i mijanie się z prawdą to była główna przyczyna .


18:34, 23.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jan Jan

21 31

Jestem za PiS 18:37, 23.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gostynin jest NAJWŻNGostynin jest NAJWŻN

25 22

ludzie nie patrzcie na partie bo oni wszyscy maja nas w DUPIE głosujcie na tą osobę która ma szansę lokalnie na naszym podwórku gostynińskim coś ZROBIĆ. Więc pan kalinowski nie ma ikry więc wypad, pani Korajczyk ma za duże jaja, jej radni pokazali co potrafią, ja daję szansę Pani Marioli wie jak pociągnąć kasę z UNI. I mam wrażenie że zrobi w końcu porządek w ratuszu, że będziemy obsługiwani jak w XXI-szym wieku, a nie jak za PRL-u. w końcu o to chodzi. 20:17, 23.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AleksanderAleksander

24 28

Jedyną szansą dla tego miasta jest Mariola JW. Taka jest prawda. 15:32, 24.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

ErEr

13 17

Prawda, prawda. Tylko pani Mariola 20:53, 24.09.2018


do Aleksanderdo Aleksander

15 10

nie rób sobie jaj 10:35, 25.09.2018


MieszkankaMieszkanka

19 30

W Radzie Miasra rządzi IdG, dlatego Burmistrz nie ma nic do gadania, zawsze będzie zle dla Rady miasta, dopóki nie będą mieli Burmistrza od siebie
Dajmy szanse Pani Marioli. 19:49, 24.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CfdCfd

25 30

Brawo! Mój głos na pani Mariola 20:52, 24.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

benekbenek

24 15

koniec zabawy-Goru-idzie po fotel Burmistrza , od dnia 2018-09-26. 09:22, 25.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

BrawoBrawo

12 10

I nareszcie!!!! 16:32, 26.09.2018


I am GuruI am Guru

10 10

Nigdy nie wygra w tym mieście. Poczekajcie....... 21:47, 26.09.2018


BB

19 14

W Pani zespole (na pewno przypadkowo) znalazła się osoba, która niszczy prawie wszystko: zniszczyła swoją Rodzinę, Przyjaciele nie dali się omotać, obawiali się, ale wycofali się w porę lecz ich czujność musi chronić innych. W związku z występującymi poważnymi problemami ... prośba o bystre oko na każdy zrobiony ruch. Pozdrawiam. 09:41, 25.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

OniOni

12 8

Tak jest, uważnie prowadzić rozmowę i grzecznie odejść dAAleko 23:19, 26.09.2018


SzrekSzrek

7 3

Zjadłaś snickersa? 00:04, 04.10.2018


ZeusZeus

28 15

Kalinowski tylko pokazuję się tu zdjęcia tam jakaś *%#)!& przemowa a w Gostyninie nic się nie dzieje uciekają osoby współpracujące z burmistrzem a tu nie oto chodzi a może burmistrz wypowie się na temat szkoły 3 i skarg na jego żonę
16:11, 25.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ArekArek

19 5

To chyba dyrektor powinien wypowiadać się na temat swoich pracowników, burmistrz natomiast ma też wiele do powiedzenia na temat dyrektora 16:48, 25.09.2018


ania ania

30 10

Dlaczego nie podajecie czwartego kandydata na burmistrza Włodzimierza Śniecikowskiego
19:51, 26.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

888888

11 13

Jakiego czwartego kandydata. Pan Śniecikowski to człowiek honoru.Dla niego słowo powiedziane i napisane jest ważne. Proszę przeczytać na oficjalnej stronie w/w na fb wpis z 06.07.2017 r.
"Pozostaje dodać,że nie zamierzam kandydować na stanowisko Burmistrza Miasta Gostynina" i wpis z 25.08.2017r. "Wielokrotnie podkreślałem,że nie planuję startować w wyborach na burmistrza." 20:16, 26.09.2018


Z okręgu nr.1Z okręgu nr.1

18 15

Mnie,to czubek Dalkoskiego się podobowuje-pewnie,nie zły z niego kogut. 20:23, 26.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kler 2Kler 2

7 2


https://kwejk.pl/obrazek/3266315/kler-2.html

podobno lepszy od KLER 00:38, 27.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Antypis nastojaszczyAntypis nastojaszczy

10 6

Dobreee Panie....Nawet bardzo dobre. Szczególnie podoba mi się hasło: "Twórcy Polski w ruinie" bo tylko tak można nazwać rządy tych pisowskich pomiotów. 07:39, 27.09.2018


niech minusująniech minusują

5 12

klakierzy minusują, ale co tam 07:20, 27.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

żartżart

5 10

a jednak :p 13:22, 27.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AwrrAwrr

15 27

Pawle wygrasz! 22:31, 27.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

toot - lototoot - loto

3 4

Bilet do USTĘPU. 15:12, 08.10.2018


Mama miaMama mia

15 33

Popieram Pana Pawła KaliNOWSKIEGO za uczciwość, szlachetność, godność. Prawo i Sprawiedliwość zwycięży. Człowiek sprawdzony, który ma kręgosłup moralny. Pomoże każdemu. Podziwiam. Chylę czoła. Wytrzymał. Wygrasz Pawle 23:40, 27.09.2018

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

SIOOSIOO

17 8

Fiona idz spac!!!! 06:47, 28.09.2018


Andrzej Andrzej

9 11

Czy takie cechy jak: uczciwość, godność, szlachetność zapewnią rozwój naszemu miastu? Jak do tej pory nie zapewniły, bo domniemywam,że Pan Kalinowski w tej kadencji także je posiadał. Należy głosować z rozsądkiem. Potrzeba nam oczywiście ludzi uczciwych, ale z pomysłami. Wydaje się, że Pani Mariola takie pomysły posiada. Oddam swój głos na Panią Mariolę. 13:47, 30.09.2018


Do MarioliDo Marioli

8 5

Nie rozśmieszaj ludzi Mariola 23:57, 03.10.2018


KlasztorKlasztor

2 4

Dobry materiał na mnich. zamknie się w pokoju i zdaje się za jakieś modły odprawia. Burmistrz jest dla ludzi a nie ludzie dla burmistrza. 15:19, 08.10.2018


SuSu

9 12

Jazda precz 23:59, 27.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jasio .K .Jasio .K .

24 19

W.Śniecikowski wybije Wam z głowy kandydowanie na najbliższe 8 lat ! Hahahahahaha ! 00:10, 28.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SucSuc

10 10

Sucz bez szans 00:16, 28.09.2018


hohohoho

24 12

Jak wygra wybory ktoś inny to Fiona będzie mogła sprzątać w Urzędzie :-)
12:22, 28.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

53 lata minęły53 lata minęły

15 11

Najwięcej sprzątania będzie miała po koleżaneczce radnej niezależnej, która napaprała wszędzie swoją obecnością, narzuca się panom i nie trzyma emocji. 15:36, 28.09.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

PANIPANI

10 6

Przeczytaj na profilu Gostynin w głowie się nie mieści 22:01, 29.09.2018


Do WiesiDo Wiesi

9 7

Wiesia do przodu powodzenia!!! 23:54, 03.10.2018


KK

7 4

Posprzatane 21:43, 04.10.2018


benekbenek

4 14

jak mozna startowac do Wyborow-ulica-przy Skrwie,ulica niby Nowa, ulica Bema i inne obiekty - NIEdopracowane np ;OSWIETLENIE ULICY,ULICA NIBY NOWA/BRAK TABLICY/,TO NADAL HAJMATY .G-INFO-CHCE ROBIC ARTERIE PRZELOTOWA-TO DROGA WEWNETRZNA ,DLA DRUGIEGO MARKETU.I CO, NASTEPNA RADA MA WRACAC Z PIENIEDZMI NA NIEUKONCZONE BUDOWY. 09:14, 29.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AdiAdi

9 2

Dwiema kobietami. Nie dwoma. 01:29, 30.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WyborcaWyborca

21 1

Drodzy Mieszkańcy mam taki apel. Komentarze nie są sposobem przekonania innych do własnych racji. Może swoją energię lepiej skierować na przemyślenia co Wy sami zrobiliście dla innych. Oceniajcie innych , ale zawsze w oparciu o własne dokonania. Nasze miasto będzie zawsze odbiciem jego mieszkańców. Nasze miasto możemy zmienić My sami 12:23, 30.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pinio.Pinio.

18 6

A właśnie, dlaczego nie ma czwartego oficjalnego kandydata na burmistrza w zestawieniu ?
I woli przypomnienia każda kadencja , teraz ma trwać 5 lat. 17:47, 30.09.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

OloOlo

14 7

Nie wchodzi do tej grupy. Brak szacunku mieszkańców i tyle 21:35, 30.09.2018


Mania NaMania Na

5 3

Jak,nie ma jak jest,właśnie się objawił,nie jaki Władimir Feliksowicz Sniecikoski. 21:04, 05.10.2018


xyz2xyz2

23 12

cytat: szyperska przez 4 lata głowę nosiła wbitą w ziemię jak chodziła po mieście udawała że ludzi nie widzi dziś za to szczerzy do każdego zęby. Dobry PR to za mało, nie wierzę jej i nigdy na nią nie oddam swojego głosu''
odpowiedz: coś w tym jest, że pani AKS robi niezadowolone miny do ludzi na ulicy... i od razu myśli, że jak się przychodzi na spotkania Burmistrza, to od razu się na niego zagłosuje, a to nie jest zawsze prawda. Ludzie też zmienią zdanie pani Agnieszko! jak widzą co się dzieje za rządów tego Burmistrza. Pozdrawiam.

22:28, 30.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XYZ2XYZ2

19 13

Coś w tym jest, że pani AKS robi niezadowolone miny do ludzi na ulicy... i od razu myśli, że jak się przychodzi na spotkania Burmistrza, to od razu się na niego zagłosuje, a to nie jest zawsze prawda. Ludzie też zmienią zdanie pani Agnieszko! jak widzą co się dzieje za rządów tego Burmistrza. Pozdrawiam.
22:30, 30.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

IzaIza

8 6

Tak, tak będzie dalej chodziła z głową w chodniku bo wygra Paweł 23:50, 03.10.2018


wyborcawyborca

17 8

kampania rozpoczeta,Guru wysyla listy wyborcze. 19:40, 01.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


XyzXyz

2 1

Ch ci w D...pe 18:42, 06.10.2018


XyzXyz

1 2

Większej mendy od ciebie świat nie widział. 09:59, 08.10.2018


wertywerty

15 9

Kiedy osoba z zaburzeniami seksualnymi kandyduje w wyborach do rady - to jest w porządku? Jakie konsekwencje mogą być rezultatem Jej działań i współpracy z mężczyznami, dziećmi i młodzieżą w ramach sprawowanej funkcji?. Poważne. Wie o tym wielu, żartujemy, omijamy łukiem, nie odpowiadamy na dziwne komplementy, na ciągłe osaczające telefony, lekceważymy zaczepianie i całowanie na ulicy, ale cóż - problem jest. Pomoc jest niezbędna. Zróbmy coś dobrego. 16:25, 02.10.2018

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

OkręgOkręg

9 5

Wygra z nią P. Chmielewski lub p.Łukasz. Ale pomóc trzeba. 10:49, 03.10.2018


WyborcaWyborca

9 7

Najlepsza radna to Wiesia, gratuluję wygrasz Wiesia 23:48, 03.10.2018


CzadCzad

9 6

To o nią chodzi? 00:05, 04.10.2018


D.oD.o

6 1

PIĘKNA peruka. Godna rozumu właścicielki. Wygrana w wyborach zapewniona. 15:47, 08.10.2018


qwertyqwerty

15 11

Jeśli nie ma w Mieście osoby na tyle odważnej, żeby powiedzieć "STANOWCZE NIE" patologiom i odciąć się od jakiegokolwiek udziału w brudnych grach, co głupsze, na terenie i warunkach skompromitowanego przeciwnika i jego popleczników, NIE ma godnego kandydata. I Mieszkańcom pozostaje jedno. Zagłosować na kanalię z kryminalną przeszłością, żeby może w następnych wyborach Ci, którzy są zaślepieni władzą, zrozumieli wreszcie swoje nieprzemyślane posuniecia i ustąpili pola ludziom mądrym i z wizją przyszłości. 17:04, 02.10.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WyborcaWyborca

8 6

Już za chwilę staniemy przed tym samym dylematem. Wybór Zła lub mniejszego Zła zawsze pozostanie Złem. 17:58, 02.10.2018


piniupiniu

16 13

Powiadają,że śnieciu dwie lewatywy se wzion i zapinkę na brukmistrza,se powzion. 20:02, 02.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GOSTYNINGOSTYNIN

18 27

Kiedy otworzą WAM się oczy na to co się naprawdę dzieje.? Czy naprawdę tak trudno zauważyć, że te wybory to walka o POLSKĘ. Tylko opowiedzenie się za Prawem i Sprawiedliwością daje NAM szanse na dalszy rozwój i kontynuacje reform w kraju i naszym mieście. Taka szansa,może się nie powtórzyć. 20:23, 02.10.2018

Odpowiedzi:7
Odpowiedz

GraGra

9 12

Tak jest. 21:00, 02.10.2018


MikoMiko

11 13

Jak ma nam pomóc państwo, jak wszystkie inicjatywy blokują samorządy PO i PSL ? Czy tego chcecie ??? Niemieckie media atakują premiera Morawieckiego, jak myślicie -dlaczego? Dość rządów mafii i złodziei,w naszym kraju może być normalnie. 21:10, 02.10.2018


ZdzichZdzich

8 6

Trudno polemizować z kimś, kto nie ma zielonego pojęcia, co to znaczy "patriotyzm" czy "walka". Napisz chłopcze czy dziewczynko kogo straciłaś/eś i dlaczego ta osoba zdecydowała się walczyć. Czy to był jej wybór czy rozkaz ludzi wydających na śmierć innych ludzi. Rozkaz tych co posyłali dzieci na śmierć, żeby potem uciec jak szczury do Wielkiej Brytanii. Pośród Powstańców nie znajdziesz tych, co w wybuchu powstania mieli trzydzieści, czterdzieści czy pięćdziesiąt lat. Same dzieci. 10:07, 03.10.2018


Do ZdzichaDo Zdzicha

6 7

Każdy z Nas ma jedno życie i każdy z Nas decyduje czy chce je przeżyć jak niewolnik ,czy jak wolny człowiek. Te dzieciaki z powstania pojmowały to ,czego ty nigdy nie zrozumiesz[duszy Polaka]. 15:34, 03.10.2018


castle rockcastle rock

14 6

Chyba ci poleciało po nogach przy porannym oddawaniu moczu. Ogarnij się chłopie małorolny z tymi peanami na cześć pis-u. 07:55, 04.10.2018


XyzXyz

7 8

Tylko Włodzimierz Śniecikowski na burmistrza nie jakiś tam pis,dzięki któremu drożyzna i podwyżki artykułów żywnościowych na porządku dziennym,nigdy nie było tak drogo więc naprawdę otwórzcie oczy.W.Śniecikowski to odpowiedni człowiek na tym stanowisku,który zostawił Gostynin murowany a nie zniszczony. 16:27, 06.10.2018


I m Gór uI m Gór u

8 5

No tera Włodek źem się uśmiali. Zamieniłeś działki. Miliony przelałes i czeguj jeszcze chcesz od biednego, przez Ciebie, Gostynina?
00:15, 07.10.2018


OctoberOctober

17 11

Fiony,to lepiej nie lekceważ ,bo twoim burmistrzem,będzie bardzo prawdopodobnie. 21:15, 03.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kazekkazek

21 17

Códnych kandydatów z Idg mamy ale ich se dobrze znamy bo we tym mieście mieszkamy.Pis sie dobrze prezentuje i powietsza niezatruje . Ja na Pis se zagłosuje bo moralność se szanuje . 13:39, 04.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZioZio

9 8

Powiem więcej... Poczekajcie 21:17, 04.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PoloPolo

13 11

Do Izy: Paweł nie wygra ???? 00:09, 06.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Polo.Polo.

15 11

Do Izy: Paweł już nie wygra !!! 00:17, 06.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JannaJanna

18 16

Pan Kalinowski wygra 09:40, 06.10.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

XyzXyz

11 7

Chyba na fujarce!!! 16:27, 06.10.2018


Antek MuzykantAntek Muzykant

5 5

Na fujarce też trzeba umieć grać :-) 14:53, 08.10.2018


XyzXyz

11 5

Dlaczego nie napisano nic o kandydatach na radnych i burmistrza z Gostynińskiej Wspólnoty Samorządowej? 09:57, 08.10.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZyxZyx

4 4

Ano,to jest tak.Cesiek,jak zwykle.Następnie Małkowski,wielbiciel.Parę pind,se wzięły dla ozdoby i to całe GSW. 21:10, 11.10.2018


ArniArni

14 4

No to teraz będzie kabaret w Gostyninie jak Smieciu wrazie wygra wybory to znowu będzie wytaczl swoje wizje ciekawe co tym razem wymysil bo z termami klapa ale spokojnie to jest wielki wizjoner .....
Szkoda tylko tego Miasta ze będzie znowu miał takiego człowieka brak słów 11:45, 10.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nie JannaNie Janna

6 10

Pan Kalinowski przegra 18:32, 11.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EmilaEmila

8 6

Paweł,to nie ma szansy.Tylko śnieciu,jak zwykle wszystkich ogra.Termy to pic.Ale za swoją stodołą,to odkrył,bogate pokłady gazu ziemnego.I co wy gamonie,na to powiecie? 20:37, 11.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AlbertAlbert

3 5

Proponuję sondaż wyborczy 21:45, 12.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KsięgowyKsięgowy

4 8

Śnieciu podobno idzie, jak burza. Daje po dwie dychy za głos i prawie cały Gostynin ma już kupiony. Nawet jego przeciwnicy w wyborach rozważali, że może trzeba swoje dwie dychy wziąć, a potem przy urnie Śnieciu już i tak nie będzie patrzył na ręce. 12:18, 15.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ŁukaszŁukasz

4 5

P.Kalinowski nic tu nie zrobił przez te 4lata 08:53, 16.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

po debaciepo debacie

3 8

Po wczorajszej debacie chyba nikt już nie ma żadnych wątpliwości. Ci, którzy mieli chyba je rozwiali. Tylko pani Mariola pokazała klasę, wiedzę, merytorykę i wszystko inne, czego brakło pozostałym. Wymiotła konkurencje.Brawo pani Mariolu!!!! 08:58, 16.10.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

bolo13bolo13

1 3

Pani Mariola jak by miała klasę to by się *%#)!& ironicznie nie podsmiewała jak inni kandydaci sie wypowiadali są wybory i kazdy o tym wie ale zapamiętaj to my kiedyś wybraliśmy Kalinowskiego i co zrobił tyle co kot na płakał.A Mariola co zrobi......szkoda gadac 09:21, 16.10.2018


bolo13bolo13

6 6

wczorajsza debata była okropna
Wszyscy kandydaci nie potrafią się wysłowić.zero szacunku dla drugiego człowieka.A pan Kalinowski był okropny dosyc ze nie był szczery to jeszcze robił okropne papy jak wypowiadał się pan Sniecikowski zero kultury i to ma być burmistrz.Jak na swój wiek to naprawdę serce boli że jest burmistrzem
Następna pani Mariola,która podobnie jak pan Kalinowski zachowywała sie momentami jak wypowiadał się pani Agnieszka *%#)!& jakieś uśmieszki wzrok fałszywy okropna jestes nie nadajesz się na burmistrza nie masz szans za kulturę osobistą
Oprócz pana Sniecikowskiego który nic nie obiecywał wszyscy nie nadające się na burmistrza.Jestem obywatelem gostynina jesteście okropni.
Mam nadzieję że inteligentny z doświadczenie pan W.Ś wygra i wam pokaze kulturę.reszta do kosza.
09:09, 16.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

13 dzielnica13 dzielnica

7 7

cała 13-dzielnica jest za Włodkiem od Ciebie mamy mieszkania a ty od nas masz głosy.Super wlodek 09:15, 16.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wyborcawyborca

0 0

Do roboty pasożyty a nie państwo doić i bachory płodzić 15:38, 16.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OrionOrion

0 0

Ja to się cieszę,jak nie wiem co.Kandydaty się zapinają.Do d.py,wyborcom włażą.Nawet plakaty,zaklejają komisji wyborczych.Nerwowość,do granic jest napięta. 19:44, 16.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

robertrobert

0 0

http://pacyna.mazowsze.pl/2018/10/17/color5265-pdf/ 14:44, 17.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

robertrobert

0 0

http://pacyna.mazowsze.pl/2018/10/17/color5265-pdf/ 14:59, 17.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazgostynin.pl | Prawa zastrzeżone