Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Kierowca samochodu ciężarowego - Praca w Niemczech

Data dodania: 2019-09-11 13:54:58ID: 3044

146Pokaż numer[email protected]

Niemiecka firma Umzuege Mayr GmbH poszukuje pracowników na stanowisko Kierowca ciężarówki

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0373

Miejsce pracy: Maxlrainer-Strasse 4, 83714 Miesbach
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: przewóz rzeczy (przeprowadzki), załadunek i rozładunek rzeczy, możliwe prace montażowe i pomoc przy pakowaniu, jazda również w dalekie trasy

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w transporcie
- zręczność, sumienność i dokładność

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE 3300 - 3500 euro brutto
- dodatki świąteczne, urlopowe, diety, premia po okresie próbnym
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- praca 12 ? 14 godzin dziennie
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20