Promuj to ogłoszenie

Pracownik drogowy-praca w Niemczech

Data dodania: 2019-10-08 14:32:02ID: 3183

146Pokaż numer[email protected]

Niemiecka firma Dieter Betz Tiefbau GmbH poszukuje pracowników na stanowisko Pracownik drogowy (budownictwo podziemne)

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0326

Miejsce pracy: Silcherstrasse 5, 71717 Beilstein
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: budowa dróg, tras, roboty ziemne, prace brukarskie, instalacja rur, kanałów

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w pracach budowlanych
- prawo jazdy kat. C i C1
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 13 euro/ h brutto
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20